صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

به اعتقاد چامات پالیهاپیتیا (میلیاردر مشهور)، بیت کوین باید مانند یک اوراق بهادار تنظیم شود

به اعتقاد چامات پالیهاپیتیا (میلیاردر مشهور)، بیت کوین باید مانند یک اوراق بهادار تنظیم شود

به گزارش زوم ارز، میلیاردر و سرمایه گذار ریسک پذیر، چامات پالیهاپیتیا (Chamath Palihapitiya)، می گوید که دارایی دیجیتال پیشرو، بیت کوین، باید مانند یک اوراق بهادار تنظیم شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در یک مصاحبه جدید در پادکست All-In، پالیهاپیتیا می‌گوید آژانس‌ های نظارتی و قانون‌ گذاران باید با بیت کوین مانند یک اوراق بهادار رفتار کنند، حتی اگر لزوماً دارای این ویژگی ها نباشد.

“من تمایل دارم فکر کنم که در این مرحله احتمالاً بیت کوین باید مانند یک اوراق بهادار تنظیم شود، حتی اگر اینطور نباشد و بیشتر یک کالا باشد. این تفکر فقط ناشی از حجم و اندازه خالص هر دو بازار می باشد.

اگر شما یک معامله گر در بازار هستید که سعی می کنید مشتقه های بسیار پیچیده از هر نوعی را معامله کنید، به عنوان مثال در بازارهای اعتباری، ما باید این موارد را به نام ISDA (انجمن های بین المللی مبادلات و مشتقات) ایجاد کنیم.

این اساساً نوعی حساب در صرافی است که به ما امکان می‌دهد در برخی از این بازارهای بسیار مبهم ریسک کنیم، اما اصل اساسی در مورد آن، نیاز به مجموعه‌ ای از پارامترها، یک اتاق تسویه حساب و توانایی نظارت بر ریسک است. هیچ یک از آن چیزها در اینجا وجود ندارد و من فکر می کنم این چیزی است که مردم فعلا باید حل کنند.”

بیشتر بخوانید:  دیدگاه تند بانک مرکزی هند پیرامون بیت کوین

به گفته این میلیاردر، مشکل دیگری که صنعت کریپتو دارد، انتظارات سود غیرواقعی در پروتکل های مالی غیرمتمرکز (دیفای) است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: dailyhodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا