تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین در 22-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین در 22-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه ، در خدمت شما هستیم ، همانطور که در ‘ تحلیل بیت کوین در تاریخ 20-02-99 ‘ گفته شد .رمز ارز بیت کوین قیمت 8800 تتا 9000 را بشکند به سمت پایین تا حدود قیمتی 8700 میریزد ..عکس زیر مستندی بر تحلیل دو روز قبلمان می باشد .

تحلیل روز 20 ام

 

دقیقا در تحلیل دو روز پیش به شما گفتم مراقب اندیکاتور RSI  باشید چون در صورتی که اون میریخت ریزش بیت کوین شروع می شد.اندیکتور روند شماس بیت کوین ما که البته کوک شده است . بر اساس دیتا گذشته هنوز روال را مثبت نمایش می ده. اما MACD  اعلام خطر کرده است.

3 اندکاتور RSI_MACD_MA

تحلیل پایین نشان از بازار پر خطر است . stochastic  نشان از بازار ریزشی دارد .mom   به خط صفر برخورد کرده است .و همچنین تحلیل نشان از نقدینگی کمتر دارد.

3 اندیکاتور برای تحلیل بیت کوین 22-02-99

adx  نشان از نزولی شدن بازار را می دهد . و parabolic sar  هم بازار را ریزشی مشخص کرده است.و در اندیکاتور ویلیام نشان از یک کف است.

ADX-sar-willam%R-99-02-22

در تحلیل بیت کوین در 22-02-99 ، در تحلیل زیر CCI  نشان از بازار ریزشی دارد .و باید ادامه روند CCI  را زیر نظر داشته باشید .

BB-CCI-GATOR-22-02-99


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در 22-02-99

با اینکه بازار ریزشی است .اما هنوز بالای ابر کومو است و با این شرایط که فردا هاوینگ است . یکم روند حرکتی بیت کوین خطرناک است .با برگشت بازار دوباره بیت کوین درگیر خط فیبو 8800 است باید دید با این خط چه می کند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 13 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

موفق و پرسود باشید.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در 22-02-99 با ما همراه بودید ، خواهشمندیم که نظرات و تحلیل های خود را با ما در میان بگذارید “


بیشتر بخوانید :

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا