اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هر ریپل، 4480 دلار!

این بحث که فردی برای انجام یک معامله ریپل حدوداً 480 دلار پرداخت کرده است در توییتر بسیار سر و صدا کرده بود تا اینکه یکی از کاربران انجمن Flare در توییتر گفت که یک کاربر ناشناس برای انجام دادن یک معامله لجر ریپل بیش از 10 هزار ریپل معادل 4 هزار دلار هزینه کرده و موجب تعجب زیاد کاربران شد.
شبکه فلیر توضیح داد که هزینه های کارمزد ریپل را می‌توان به صورت شخصی تعیین کرد اما کاربران شبکه فلیر مطمئن نیستند که چرا کسی این مقدار از ریپل را خرج کارمزد کرده است.
این تنها معامله ریپل نبود که خبرساز شد بلکه طی شبانه روز گذشته مقدار قابل توجهی از این ارز دیجیتال بین صرافی ها و کیف پول ها جا به جا شده است.
بنا به داده های شرکت Whale Alert، 30999980 ریپل که در زمان نوشتن این مقاله حدوداً 13 میلیون دلار ارزش دارد از کیف پول ناشناخته ای به صرافی کوین بیس جا به جا شده است.
در شبانه روز گذشته در کل 66 میلیون ریپل به ارزش تقریبی 30 میلیون دلار جا به جا شد.
این انتقال ریپل از کیف پولی به کیف پول دیگر در صرافی کوین بیس انجام شده است. لازم به ذکر است که این صرافی دیجیتالد ر تاریخ 30 دسامبر 2020 اعلام کرد که به دلیل دادخواست سازمان بورس آمریکا علیه ریپل، آنها معاملات این ارز دیجیتال را تعلیق کرده اند. با این حال معامله گران حتی پس از تعلیق هم می‌توانند به ریپل های کیف پول خود دسترسی داشته و آنها را برداشت کنند.
همچنین Whale Alert یک معامله جالب دیگر را هم دنبال کرده که مربوط به توافق شرکت Ripple Labs و بنیان گذار آن یعنی جد مک کلب بوده است، در تاریخ 2 مارچ بیش از 6 میلیون ریپل به ارزش حدوداً 277 میلیون دلار به کیف پول TacoStand وی از طرف RippleLabs انتقال یافته است.
به نظر می‌رسد جد مک کلب که به طور مداوم در حال فروش ریپل های خود است همچنان بیش از 2 میلیارد ریپل در کیف پول سخت افزاری خود دارد. به گفته تحلیلگران اگر مک کلب به این روش فروش خود ادامه دهد تا ماه می کیف پول وی از ریپل خالی خواهد شد.
منبع: ambcrypto

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال
بیشتر بخوانید:  شکایت دوباره ی ماسک از کلاهبرداران کریپتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا