اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

20 درصد از اتریوم موجود در دست نهنگ ها

داده های ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل داده ها یعنی سانتیمنت نشان می‌دهد که نهنگ های اتریوم در حال جمع آوری بیشتر پادشاه آلت کوین ها یعنی اتریوم هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آنها در 41 روز گذشته 2.12 درصد دیگر از کل اتریوم های در دسترس را در اختیار گرفتند.

بنا به توییت منتشر شده از سوی تیم سانتیمنت، 10 کیف پول بزرگ اتریوم یعنی 10 نهنگ بزرگ اتریوم اکنون 20.58 درصد از کل اتریوم های در دسترس را در اختیار دارند و از ماه می 2017 شروع به جمع آوری آنها کرده اند.

کوین کده

در ماه و حتی روز های گذشته با کاهش قیمت اتریوم و دور شدن از اوج قیمت تاریخی خود که در سطح قیمتی 4362 دلار ثبت کرده بود اما باز هم نهنگ ها به خرید و جمع آوری بیشتر آن تمایل دارند.

در اوایل این ماه، سانتیمنت گزارش داد که سرمایه گذاران به طور دسته جمعی در حال فروش اتر های خود هستند.

حالا حجم ذخایر اتر در صرافی های دیجیتال متمرکز در تاریخ 2 جولای به پایین ترین سطح خود از سال 2018 رسیده است و بنا به گزارش سانتیمنت، این موضوع می‌تواند خطرات فشار فروش عمده در آینده نزدیک را کاهش دهد.

بنا به داده های وبسایت معتبر کوین مارکت کپ، پادشاه آلت کوین ها و دومین ارز دیجیتال برتر جهان هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 1978 دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  همکاری Maps.me با Defi

به طور کلی اتر امسال سریعتر از بیت کوین رشد کرده است و حتی در این بازار نزولی نیز از آغاز سال میلادی تاکنون رشد قیمت 221 درصدی را تجربه کرده است.

با این حال، تاکنون اتریوم بیش از 50 درصد از آن بالاترین سطح تاریخی خود کاهش یافته است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا