اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خریدی 100 میلیون دلاری ذخایر بیت کوین ترا را افزایش داد

خریدی 100 میلیون دلاری ذخایر بیت کوین ترا را افزایش داد

به گزارش زوم ارز، دو کوان، هم‌بنیان‌گذار ترافرم لبز، در توییتر خود اعلام کرد که موسسه‌ی LFG 100 میلیون دلار معادل بیت کوین به سرمایه‌ی خود اضافه کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حال کیف پول بیت کوین LFG 42406 کوین نگهداری می‌کند، که در مجموع 1.7 میلیارد دلار ارزش دارند.

در روزهای پایانی فوریه، این موسسه توانست 1 میلیارد دلار با فروش خصوصی توکن لونا، از سرمایه گذارانی چون 3AC و جامپ کریپتو، به دست آورد. این باعث شد که این موسسه یک ذخیره‌ی هنگفت با سلطه‌ی بیت کوین، جهت قدرت بخشیدن به پشتوانه‌ی دلاری استیبل کوین UST، بنا نهد.

کوین کده

بر خلاف USDT و USDC، دو استیبل کوین بزرگ، UST غیرمتمرکز است، این بدان معناست که نمی‌تواند بر نهادهای متمرکز تکیه کند تا از ثابت ماندن قیمت آن اطمینان حاصل شود. کاربران می‌توانند توکن‌های UST خود را با نابود سازی توکن‌های لونا مینت کنند، که باعث کمک به حفظ ارزش بزرگترین استیبل کوین الگوریتمی در سطح یک دلار می‌شود.

برای مثال، در ماه ژوئن سال گذشته، استیبل کوین الگوریتی آیرن، پشتوانه‌ی خود را، به دلیل افت بازار، از دست داد و ارزش آن به صفر رسید. همچنین UST نیز در گذشته به زیر قیمت یک دلار رسیده است. ایجاد این ذخیره‌ی حجیم بیت کوین با هدف اطمینان از اینکه این استیبل کوین می‌تواند از یک اصلاح گسترده در بازار جان سالم به در ببرد، انجام شده است.

بیشتر بخوانید:  ادعای Craig Wright در مورد بیت کوین

خریدهای بزرگ بیت کوین توسط ترا دیگر نمی‌توانند قیمت بیت کوین را افزایش دهند. در حال حاضر، پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال در سطح قیمت کمی بالاتر از 40000 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا