اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

120 میلیون دلار بیت کوین به خزانه Grayscale اضافه می شود.

salamcrypto

طی چند هفته گذشته بیت کوین نوساناتی را تجربه کرده است. ارز رمزنگاری شده بین 30 تا 40 هزار دلار معامله شده است ، حتی در اقدامی که گاوها را ترساند ، در یک برهه از زمان از سطح قبلی سقوط کرد.

داده ها نشان می دهند که نوسانات اخیر بازار بی دلیل نیستند ، موسسات بزرگ بیت کوین بیشتری خریداری کردنند.

Grayscale بیت کوین بیشتری میخرد

به گفته داده های رمزنگاری Bloqport  ، Grayscale Investments ، مدیر دارایی های دیجیتال وال استریت ، طی یک روز گذشته 118 میلیون دلار بیت کوین به خزانه خود اضافه کرد. این مبلغ را به دلیل یک میلیارد دلاری که Grayscale طی هفت روز گذشته برای مشتریان خود خریداری کرده اضافه می کند.

این بدان معناست که این شرکت در حال حاضر بیش از 20 میلیارد دلار ارز رمزپایه پیشرو تحت مدیریت دارد که تنها در 30 روز گذشته ، فقط بیت کوین بیش از هفت درصد رشد داشته است.

Grayscale این بودجه را برای Grayscale Bitcoin Trust خود اضافه می کند ، که بیت کوین را برای سرمایه گذاران معتبر نگهداری می کند ، اغلب شامل صندوق های تامینی و سایر بازیگران موسساتی است که نیاز به مواجهه با این فضا دارند.

بیشتر بخوانید:  انتقال 230 میلیون ریپل توسط نهنگ های بازار

هرچند ممکن است حتی پول شرکت های بزرگ ورودی بیشتری داشته باشد.

مایکل سایلور MicroStrategy دریافت که او میزبان یک کنفرانس دیجیتالی است که به مدیران شرکت های آمریکایی اجازه می دهد اطلاعات بیشتری در مورد بیت کوین و چگونگی پیاده سازی آن در تجارت خود کسب کنند.

مشخص نیست که آیا Grayscale روش بهینه ای برای سرمایه گذاران در شرکت های آمریکایی یا وال استریت برای تخصیص سرمایه به بیت کوین است ، زیرا تعداد بیشتری از ارائه دهندگان خدمات سازمانی وجود دارد که می توانند با خیال راحت بیت کوین را در آن نگهداری کنند.

صندوق آلت کوینی Grayscale

انتظار می رود به زودی Grayscale بودجه جدیدی برای بازیگران سازمانی اضافه کند تا بیشتر در معرض آلت کوین قرار بگیرند.

اخیرا عکسی منتشر شده است ، که اسنادی را نشان می دهد که برای صندوق های جدید خاکستری امضا و ارسال شده است ، از جمله اسناد  Chainlink، Tezos ، توکن BAT ، Decentraland  و Filecoin.

منبع : cryptoslate.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا