اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

1.3 میلیارد دلار بیت کوین جابجا شد

1.3 میلیارد دلار بیت کوین جابجا شد

به گزارش زوم ارز و به نقل از سرویس ردیابی دنیای ارز های دیجیتال یعنی Whale Alert که فعالیت بازیکنان بزرگ یا نهنگ های بازار را دنبال می‌کند در 24 ساعت گذشته دو توده عظیم بیت کوین بین کیف پول های ناشناس جابجا شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این دو تراکنش متوالی در ساعت 11:24 به وقت جهانی رخ داد و در یکی از آنها بیش از 10157 بیت کوین معادل فراتر از 521 میلیون دلار و در انتقال دیگر 15052 واحد بیت کوین معادل بیش از 773 میلیون دلار جابجا شد و ارزش این دو معامله در مجموع 1.295 میلیارد دلار است.

به احتمال زیاد، این تراکنش ها که اندازه بسیار عظیمی نیز دارند، یا از سوی نهنگ های ارز دیجیتال انجام شده و یا بخشی از OTC یک صرافی ارز دیجیتال هستند.

کوین کده

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان خود گزارش داد، پادشاه ارز های دیجیتال از منطقه 48600 دلار به بالای 50 هزار دلار رسید و حتی سطح قیمت 51300 دلار را لمس نمود و در آن روز افزایش قیمتی بیش از 6 درصدی را تجربه نمود و تریدر ها امیدوار بودند که رالی بابانوئل رخ دهد و این رمز ارز به سطوح قیمت بالاتر نیز دست یابد.

بیشتر بخوانید:  جان مک آفی: هجمه های سازمان بورس علیه من بسیار زیاد است

این بالاترین قیمتی بود که بیت کوین از 7 دسامبر به آن رسیده بود و زمانی که به منطقه 42 هزار دلار رسید و حالا 22 درصد افزایش از این کف قیمت را تجربه نموده است.

اصطلاح رالی بابانوئل از سوی تریدر های آمریکایی اختراع شد و اولین بار در سالنامه تریدر های سهام در سال 1972 ذکر شد و این یک اثر تقویمی قابل توجه را توصیف می‌کند که قیمت سهام در پنج روز آخر دسامبر افزایش می‌یابد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا