اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهاندسته‌بندی نشده

افزایش 13 در صدی اتریوم 😍

براساس اطلاعات سایت CoinMarketCap ، اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با سرمایه بازار ، امروز به بالاترین قیمت 739 دلار رسیده است. اتریوم از ساعت 6 بعد از ظهر امروز از 633 دلار به قیمت های فعلی خود رسید و تنها چند ساعت بعد از آن پیش رفت که در 24 ساعت گذشته 13 درصد افزایش داشته است و بالاترین قیمت آن از ماه می 2018 است.

سلام کریپتو

ارزش بازار اتریوم اکنون 79.8 میلیارد دلار است.

جهش اتریوم به دنبال جهش بیت کوین است. بیت کوین امروز به بالاترین قیمت یعنی 28500 دلار رسید، حدود 9000 دلار بالاتر از قیمت بیت کوین در سال 2017 و حدود 4000 دلار بالاتر از قیمت مشاهده شده دو روز پیش.  ، با وجود اینکه قیمت امروز به اواسط 27000 دلار رسید، سقف بازار بیت کوین در حال حاضر بیش از 500 میلیارد دلار است.

با این وجود ، برخلاف بیت کوین ، اتریوم در حرکت گاوها به بالاترین حد خود رسیده است، که اوج قیمت آن در 2018 مبلغ 1432.88 دلار بوده است.

در تابستان گذشته ، وقتی اتریوم صنعت 15 میلیارد دلاری اقتصاد غیرمتمرکز را تحت حفاظت خود قرار داد ، توجه زیادی به آن صورت گرفت که این اصطلاح به پروتکل های وام بدون توقیف ، مبادلات و دارایی های مصنوعی اشاره دارد و برخی از پروتکل ها بازدهی سالیانه چند هزار درصدی را ارائه می دهند ، اگرچه بسیاری از آنها فروپاشیده اند.

بیشتر بخوانید:  پیش بینی مدیر عامل Social Capital درمورد قیمت بیت کوین

منبع: دی کریپتو

صرافی ایرانی کارت

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا