اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ورود 15 میلیارد دلار رمز ارز به صرافی ها

ورود 15 میلیارد دلار رمز ارز به صرافی ها

به گزارش زوم ارز، با وجود فروش بزرگ در بازار که منجر به افت متوسط 13 درصدی در کل بازار شد، در مجموع 15 میلیارد دلار ارز های دیجیتال گوناگون به صرافی ها منتقل شدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به داده های در دسترس، طی هفته ی گذشته، صرافی ها حدود 15 میلیارد دلار جریان ورودی شامل اتریوم، بیت کوین و تتر را تجربه کرده‌اند. حجم آلت کوین های دیگری که به صرافی ها منتقل شده‌اند فاش نشده است. همچنین، در این داده ها نام صرافی های دریافت کننده مشخص نشده است.

هفته ی گذشته، ارزش کل بازار رمز ارز، با 300 میلیون دلار افت، به 1.7 تریلیارد دلار رسید.

کوین کده

در حالی که مقدار دارایی دیجیتال واریزی تریدر ها به صرافی ها بیشتر از مقدار دارایی برداشت شده بوده است، همچنان حجم زیادی از دارایی از صرافی ها خارج شده است.

تنها جریان منفی در صرافی ها به تتر مربوط می‌شود؛ از آنجا که تریدر ها 200 میلیون دلار تتر دیگر نسبت به مقداری که واریز کردند، برداشت کردند. اما این جریان منفی برای بزرگترین استیبل‌کوین بازار می‌تواند بدین معنی باشد که در حال حاضر سرمایه گذاران گزینه های با پشتوانه ی بهتر را بر بیت کوین ترجیح می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  کاندید شدن میلیاردر بیت کوینی به عنوان فرماندار کالیفرنیا

احتمالا این تغییر بزرگ در رفتار مرتبط با عملکرد پرچمدار ارز های دیجیتال است که افت بیش از 13 درصدی را تجربه کرد. همچنین با وجود اصلاح بازار، آلت کوین هایی همچون اتریوم و کاردانو در حال از دست دادن ارزش خود هستند.

در لحظه ی نگارش این خبر، بیت کوین با افت 1 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 38435 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا