اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

175 میلیون دلار از سفارشات بازار لیکویید شدند

175 میلیون دلار از سفارشات بازار لیکویید شدند

به گزارش زوم ارز، به دنبال افزایش قیمت بیت کوین به 42000 دلار، حجم سفارشات لیکویید شده در بازار به حدود 200 میلیون دلار رسید. بنا به داده‌های کوین گلس، حجم لیکویید شدن در 24 ساعت اخیر به 183 میلیون دلار رسیده‌ است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که جدول لیکویید شدن صرافی‌ها نشان می‌دهد، برای بار دیگر، اوکی اکس به صرافی با بیشترین حجم لیکویید شده در بازار، با رقم 72 میلیون دلار سفارش از بین رفته، تبدیل شد. با توجه به گزارشات، 76 درصد از این سفارشات شورت بودند.

از نظر ارزهای لیکویید شده، میزان سفارشات بیت کوین در جایگاه ارز با بیشترین پوزیشن‌های لیکویید شده در بازار باقی می‌ماند. جایگاه دوم به اتریوم تعلق می‌گیرد. در شبانه روز اخیر، 42 میلیون دلار از سفارشات این ارز نابود شده‌اند.

کوین کده

در حالی که حجم لیکویید شدن در سطح بالایی قرار دارد، این حجم هنوز از رکورد آمار لیکویید شدن که در روز 21 ژانویه ثبت شد فاصله‌ی زیادی دارد. در آن زمان، بازار با حدود یک میلیارد دلار حجم لیکویید شده در یک شبانه روز مواجه شد.

بنا به چارت تریدینگ‌ویو، بیت کوین از سطح محدوده‌ی صعودی 37600 دلار رشد کرد. مقاومت این محدوده حدودا در سطح 45000 دلار قرار دارد. این سطح، در ابتدای ماه مارچ، ناحیه‌ی بازگشتی برای نخستین ارز دیجیتال نیز بود.

بیشتر بخوانید:  بغض بیت کوین شکست؛ بیت کوین 51 هزار دلاری

در حال حاضر، بیت کوین، با 186 میلیون دلار حجم لیکویید شده در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 42065 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا