اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

180 هزار اتریوم از صرافی‌ها خارج شد؛ رکورد جدید در سال جاری

180 هزار اتریوم از صرافی‌ها خارج شد؛ رکورد جدید در سال جاری

به گزارش زوم ارز، در روزهای پیشین این هفته، بیش از 500 میلیون دلار معادل اتریوم از صرافی‌های رمز ارز خارج شد، از آنجایی که تریدرها، طی پیش‌بینی یک روند گاوی، به دنبال هولد کردن رمز ارز خود هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهند که روز سه شنبه، 180000 اتریوم از صرافی‌ها خارج شده است. این آمار، نشان‌دهنده‌ی بالاترین برداشت مجموع اتریوم از صرافی‌ها از ماه اکتبر است. در آن زمان، جریان خروجی اتریوم باعث افزایشی 15 درصدی در قیمت این رمز ارز به مدت 10 روز شد.

مشابه همان تاریخ، به دنبال جریان خروجی عظیم اخیر، قیمت اتریوم با افزایش مواجه شده است. با قرار داشتن در سطح 2500 دلار در روز 15 مارچ، اکنون دومین ارز برتر بازار به سطح قیمت 2941 دلار دست یافته است. این قیمت، افزایشی 17 درصدی طی یک هفته را نشان می‌دهد.

کوین کده

به نظر می‌رسد که داده‌های Chainalysis نیز تحلیل IntoTheBlock را تایید می‌کنند. این موسسه تخمین می‌زند که در همان روز، حداکثر تا 352317 اتریوم احتمالا از صرافی‌ها خارج شده‌اند. شایان ذکر است که طی حداقل 6 ماه اخیر، این موسسه جریان خروجی به این بزرگی را تخمین نزده بود.

بیشتر بخوانید:  ارز های دیجیتال در هند ممنوع نخواهند شد

بدون شک تاثیر رشد اتریوم بر بقیه‌ی بازار نمی‌تواند نادیده گرفته شود. طی هفته‌ی اخیر هرکدام از ده کوین برتر بازار، در کنار لونا، حداقل 5 درصد رشد را تجربه کردند، به ویژه پس از اینکه چهارشنبه فدرال رزرو نرخ بهره‌ را 0.25 درصد افزایش داد. همچنین، در روز جمعه، بیت کوین نیز یک جریان خروجی 39000 کوینی، معادل حدود 1.6 میلیارد دلار را به خود دید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا