تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ارز وان اینچ 1INCH

تحلیل تکنیکال توکن 1INCH امروز 6 آبان 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از وان اینچ در خدمت شما هستیم.

تحلیل تکنیکال ارز 1INCH امروز 6 آبان 1400

بازه زمانی روزانه:

این توکن، در بازه زمانی روزانه در یک کانال صعودی میان مدت قرار گرفته، و تقریبا یک سال از عمر معاملات آن می گذرد. مقاومت محدوده 3.75 تا 4 دلار را که در گذشته بارها به آن واکنش داده بود، شکسته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر این مقاومت به حمایت تبدیل شده است. روز گذشته نیز با حرکت شارپ صعودی به سقف تاریخی خود رسید. اما با واکنش شدیدی رو به رو شد، و دچار ریزش بیش از 35 درصدی شد. این محدوده مقاومت، میدلاین کانال صعودی نیز می باشد، که معمولا با واکنش همراه است.

تحلیل تکنیکال ارز 1INCH امروز 6 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز 1INCH امروز 6 آبان 1400 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال 1INCH بازه زمانی 4 ساعته:

اولین حمایت این رمز ارز، محدوده 4.73 تا 4.55 دلار می باشد، و تا زمانی که این حمایت را حفظ کند، می تواند به سقف قبلی خود برگردد. اما اگر به سمت حمایت مهم پایین تر خود که در محدوده 4 تا 3.90 دلار است، ریزش داشته باشد، احتمال اینکه روند آن در روزهای آینده رنج شود، وجود دارد.

کوین کده

اما به طور کلی تا زمانی که خط روند صعودی خود را حفظ کند، می تواند مجددا به سمت محدوده 6.3 تا 7 دلار حرکت کند. از نظر زمانی هم با توجه به شیب نزولی که داشته، نیاز به کمی رنج زدن برای برگشت دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل FTT

در اندیکاتور EMA و SMA نیز در محدوه 4 دلار حمایت نشان میدهد، و اگر 1INCH مدتی رنج بزند، اندکیاتور خود را به محدوده حمایت قرمز رنگ میتواند برساند.

تحلیل تکنیکال 1INCH بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل تکنیکال 1INCH بازه زمانی 4 ساعته

منبع: زوم ارز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا