اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 20 درصدی توکن Compound

salamcrypto

درست در زمانی که بازار رمزنگاری DeFi در حال سبک شدن است پس از یک تجمع بزرگ در اوایل این هفته ، DeFi token  Compound  (COMP)  یک جهش شدید به سمت بالا ایجاد کرده است. از زمان نوشتن این مقاله ، قیمت COMP  با 301 دلار معامله میشود و سقف بازار 1.38 میلیارد دلار است.

با این اقدام ، COMP سود هفتگی خود را به 50٪ و سود سالیانه خود را نیز به 111٪ رسانده است. آخرین افزایش قیمت در کامپوند در زمینه بهبود اصول و افزایش خرید نهنگ صورت می گیرد.

Santiment ارائه دهنده داده های زنجیره ای اشاره می کند که پس از صعود بیت کوین در روز جمعه ، چندین آلت کوین تحت تاثیر آن قرار گرفتند، با این حال ، ترکیب ، بیشترین ارتباط را با بیت کوین دارد. این پیشرفت در حالی است که تعداد آدرسهای نهنگ که بیش از 10 هزار توکن دارند و به بالاترین حد خود رسیده است.

تراشه آبی DeFi در حال ظهور است

با حرکت اخیر ، به نظر می رسد COMP در چندین نقطه قدرت می گیرد. COMP با افزایش قیمت اخیر خود ، UniSwap را از نظر قفل شده با ارزش کل (TVL) نیز پشت سر گذاشته است. طبق داده های مربوط به DeFi Pulse ، ارزش قفل شده کل COMP  در حال حاضر 3.22 میلیارد دلار است.

بیشتر بخوانید:  نگران جا به جایی ماینر های چینی نباشید

این بدان معناست که COMP به تنهایی بیش از 12٪ از TVL بازار DeFi را شامل می شود. همچنین ، این حرکت به DeFi کمک کرده تا از نظر TVL در جایگاه سوم قرار گیرد. طبق نظر یک کارشناس رمزنگاری ، هنوز جای بیشتری برای افزایش قیمت COMP وجود دارد. وی این نکته را بر اساس این واقعیت یادداشت می کند که حجم کل موجود در COMP تنها 11.8٪ از ارزش کل قفل شده DeFi است.

بنابراین ، تحلیلگران بر این باورند که COMP این پتانسیل را دارد که در آینده به عنوان ارز ارزشمند  DeFi ظاهر شود. در حال حاضر ، COMP هشتمین رمز ارز رمزگذاری شده DeFi از نظر ارزش بازار است. جالب خواهد بود که ببینید آیا COMP در آینده نزدیک می تواند وارد لیست پنج ارز برتر شود یا خیر. دقیقاً مانند COMP ، رمز ارز DeFi UniSwap (UNI)  نیز رشد چشمگیری را در این ماه به ثبت رسانده است.

منبع : coingape.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا