اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

200 میلیون دلار نقدینگی با شکست حمایت 80 روزه بیت کوین

200 میلیون دلار نقدینگی با شکست حمایت 80 روزه بیت کوین

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های کوین گلس و تریدینگ ویو، به دنبال افت بیت کوین به زیر سطح 39000 دلار، و حرکت به زیر خط حمایت ترند، که به مدت حدود 80 روز به عنوان کف قیمتی برای اولین رمز ارز ایفای نقش کرد، بازار رمز ارز با مجموعه‌ای از لیکویید شدن‌ها مواجه شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که چارت نخستین ارز دیجیتال جهان نشان می‌دهد، تریدرها از حفظ سطح حمایتی که پیش‌تر نهاده شده بود باز ماندند، که این اتفاق منجر به افت بیت کوین به زیر سطح 39000 دلار شد. پیش‌تر نیز بیت کوین به زیر این حمایت سقوط کرده بود، اما تنها به عنوان یک کندل شدو، که معمولا از آن به عنوان شکست حمایت یاد نمی‌شود.

پیرامون نقدینگی‌ها؛ 95 درصد از این نقدینگی‌ها لانگ بودند، که 45 درصد از حجم مجموع این لیکویید شدن‌ها سهم اوکی اکس به شمار می‌رود.

کوین کده

هیچ دلیل فاندامنتال یا دلیل دیگری پشت این افت، که احتمالا منجر به فروش ناگهانی دارایی تریدرها شده باشد، وجود ندارد. اما می‌توان به رفتارهای غیرمعمول هفته‌ی پیش، که تریدرها به طور مکرر در حال برداشت نقدینگی از صرافی‌ها بودند، اشاره کرد.

در کنار خروج مقادیر بزرگ بیت کوین از صرافی‌ها، بقیه‌ی رمز ارزها، از جمله اتریوم، نیز، پس از اینکه 4.3 میلیارد دلار معادل این رمز ارز از صرافی‌ها خارج شد، در حال مواجه شدن با مشکلات دارایی ذخیره هستند. اگر توکن سوزی‌های مکرر اتر و تعداد کوین‌های خارج شده از استخر نقدینگی را نیز کنار این رویدادها بگذاریم، می‌توان دریافت که احتمالا در آینده با مشکلات نقدینگی و دارایی مواجه خواهیم شد.

بیشتر بخوانید:  سرقت بزرگ 2؛ صرافی بیت مارت هک شد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا