اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین امسال بیش از 500 درصد رشد خواهد کرد

یکی از اولین طرفداران بیت کوین آقای مکس کایزر که در جامعه ی بیت کوین بسیار مشهور است از سقوط اخیر بازار ارز های دیجیتال نگران نشده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مکس کایزر در مصاحبه ی جدید خود با پادکست The Wolf Of All Streets اظهار داشت که به دنبال چاپ گسترده ی پول و سیگنال های جدیدی از تورم شرکت ها مجبور به خرید فزاینده بیت کوین در سال جاری هستند.

او باور دارد که به دنبال خرید شرکت ها، بیت کوین می‌تواند افزایش قیمت 500 درصدی را تا پایان سال 2021 تجربه کند.

کوین کده

وی افزود:
وقتی شرکت های آمریکایی واقعیت بیت کوین را درک کنند و به دنبال راهی برای فرار از تورم باشند به سراغ بیت کوین خواهند آمد و من فکر می‌کنم که این اتفاق در سال 2021 رخ خواهد داد و تارگت من برای سال 2021 هنوز هم 220 هزار دلار به ازای هر بیت کوین است.

کایزر به خرید اولیه ی یک میلیارد دلاری بیت کوین توسط مایکرو استراتژی اشاره کرد و آن را نقطه عطف دوران سرمایه گذاری شرکت ها در بیت کوین دانست.

طلای دیجیتال

کایزر همچنین به اظهارات سرمایه گذار افسانه ای آقای پال تودور جونز اشاره کرد که گفته بود بیت کوین شکل دیجیتالی طلا است و به احتمال زیاد در دوران تورم شدید دچار افزایش قیمت خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  اعتبارسنج برجسته خواهان چین کاملا جدید جهت جایگزینی ترا است

مکس کایزر ادامه داد:
موسسات متوجه شدند که این تورم موقتی نیست و در صورت رخ دادن اینجا است که با ما بماند و اگر در برابر این کوج سنگین تورم خود را محافظت نکنید نابود خواهید شد و همانطور که پل تودور جونز در مورد بیت کوین گفت، این رمزارز شکل دیجیتالی طلا است و بنابراین موج جدیدی از سرمایه وارد بازار بیت کوین خواهد شد.

به نظر شما بیت کوین دچار افزایش قیمت خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا