اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

22.3میلیون آدرس فعال بیت کوین در ماه ژانویه

salamcrypto

بیش از 22.3 میلیون آدرس طی ماه گذشته بیت کوین را ارسال یا دریافت کردنند.

ژانویه با بیش از 22.3 میلیون آدرس منحصر به فرد که بطور فعال در طی 31 روز بیت کوین ارسال یا دریافت کردنند ، این ماه رکورددار قیمت و فعالیت شبکه بیت کوین بود.

این نقطه عطف توسط داده های بازار رمزنگاری Glassnode مشاهده شد ، وی در توییت خود نوشت که در ژانویه 2021 بیشترین آدرس های فعال منحصر به فرد در تاریخ بیت کوین را دیده است.

رشد فعالیت ژانویه رکورد قبلی بیش از 21 میلیون آدرس فعال را از دسامبر 2017 شکست می دهد. از سال 2017 ، تعداد آدرس های منحصر به فرد درگیر با بیت کوین کمتر از 10 میلیون در ماه کاهش یافته است.

علیرغم افزایش کیف پول های فعال منحصر به فرد ، Glassnode همچنین اشاره کرد که تعداد “موجودی فعال” در شبکه بیت کوین از زمان افزایش قیمت در اوایل ژانویه به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

Glassnode موجودیت را به عنوان “خوشه ای از آدرس ها که توسط همان موجودیت شبکه کنترل می شوند” تعریف می کند.

حجم معاملات بیت کوین در ماه گذشته با افزایش قیمت به بیش از 30،000 دلار ، به بالاترین سطح خود رسید تا در 8 ژانویه قبل از ریزش آن ، بالاترین قیمت خود را در نزدیکی 42،000 دلار ثبت کند.

بیشتر بخوانید:  آیا اتریوم در تعقیب 2000 دلار ⛳️ است؟

نمودار قیمت بیت کوین

در تاریخ 2 فوریه ، صرافی مستقر در ایالات متحده کراکن اعلام کرد که حجم معاملات بیشتری را در ماه ژانویه 2021 نسبت به کل سال 2019 پردازش کرده است ، ماه گذشته 56 میلیارد دلار دارایی روی سیستم عامل جابجا شده است.

در ماه جاری ، تعداد زیادی از صرافی ارزهای رمزنگاری شده با قطع شدن کراکن و کوین بیس ، اقداماتی را برای جلوگیری از خرابی های آینده در صورت افزایش ترافیک و حجم اعلام کردند.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا