اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

243.6 میلیارد شیبا به کیف پول نهنگ‌ها واریز شد

243.6 میلیارد شیبا به کیف پول نهنگ‌ها واریز شد

به گزارش زوم ارز، بنا به داده‌های ارائه شده از سوی WhaleStats، دو سرمایه گذار بزرگ در اتریوم چین نزدیک به حدود 244 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کردند. این خریدها، اولین خرید برای آن‌ها طی 9 روز اخیر نبود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ردیاب رمز ارز WhaleStats اعلام کرد که طی 27 ساعت گذشته، نهنگ‌هایی با عنوان Bombur و BlueWhale0073 دو خرید شیبا اینو به انجام رساندند. Bombur میزان حدود 50 میلیارد توکن خریداری کرده و BlueWhale0073 مقدار هنگفت 193 میلیارد توکن به سرمایه‌ی رمز ارز خود افزود.

این حجم‌های بزرگ از این رمز ارز، به ترتیب، حدود 1.24 میلیون دلار و 4.82 میلیون دلار برای سرمایه گذاران هزینه برداشتند.

کوین کده

بنا به گزارش پیشین U.today، از روز 10 آپریل، مالکان کیف پول‌های Bombur و BlueWhale0073 چند خرید بزرگ از توکن‌های شیبا اینو را به انجام رساندند. Bombur در روز 13 آپریل حدود 79 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد.

دومین نهنگ از نهنگ‌های یاد شده، BlueWhale0073، طی سه تراکنش با حجم‌های بسیار بالا خرید خود را انجام داد. در مجموع، این تراکنش‌ها 1.169 تریلیارد توکن را منتقل کردند. در مقیاس WhaleStats، این نهنگ‌ها به ترتیب رتبه‌های بیستم و پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

بیشتر بخوانید:  تصویب بسته 1.9 تریلیارد دلاری جو بایدن

در همین زمان، وبسایت WhaleStats نشان می‌دهد که شیبا اینو در جایگاه بزرگترین رمز ارز از نظر نگهداری توسط نهنگ‌های اتریوم باقی مانده است.

در مجموع 100 سرمایه گذار برتر اتریوم حدود 1.33 میلیارد دلار معادل شیبا اینو نگهداری می‌کنند؛ این مقدار معادل تقریبا 53 تریلیارد توکن شبا اینو، یا 15.14 درصد از دارایی آن‌ها، می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا