صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

270 میلیون ریپل، با دخالت مستقیم کمپانی ریپل، منتقل شد

270 میلیون ریپل، با دخالت مستقیم کمپانی ریپل، منتقل شد

بر اساس داده‌های اخیرا به اشتراک گذاشته شده از سوی سرویس ردیاب رمز ارز محبوب Whale Alert، طی دو روز گذشته، نزدیک به 300 میلیون توکن ریپل بین صرافی‌های ارز دیجیتال برجسته‌ منتقل شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، غول فین تک ریپل، نقش مستقیمی در انتقال این دارایی ایفا کرد؛ چرا که این کمپانی به انتقال مقادیر بزرگ ریپل، جهت تبدیل آن‌ها به دلار آمریکا، ادامه می‌دهد.

پلتفرم Whale Alert در توییتی نوشت که طی 48 ساعت اخیر، مقدار هنگفتی از توکن‌های ریپل به مجموع حدود 300 میلیون، انتقال یافته است. سهم غول رمز ارز رپیل از این انتقال، 50 میلیون توکن به ارزش حدود 18 میلیون دلار بوده است.

پلتفرم آماری Bithomp که بر داده‌های ریپل تمرکز دارد، نشان می‌دهد که این 50 میلیون توکن از طرف ریپل به کیف پول RL18-VN این کمپانی منتقل شده‌اند و سپس، 20 میلیون ریپل به صرافی Bitstamp انتقال یافته‌اند.

به شکل عجیبی، این پلتفرم که به عنوان یکی از رابط‌های متعدد ODL ریپل نیز فعالیت می‌کند، در ماه آگوست خواستار خارج کردن یکی از جفت‌های معاملاتی توکن ریپل از لیست خود است.

بقیه‌ی این ذخایر 270 میلیونی که توسط Whale Alert شناسایی شدند، توسط صرافی‌های رده بالای Bittrex، BitGo، Bitstamp و Bitso انتقال یافته‌اند.

بیشتر بخوانید:  11 درصد از ارزش کل بازار ارز های دیجیتال در اختیار کوین بیس

در مجموع، کل این تعداد توکن حدود 102 میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است.

با توجه به داده‌های وبسایت CoinGecko، در حال حاضر ریپل، هفتمین رمز ارز بزرگ بازار از حیث ارزش کل، با رشدی 0.7 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.38 دلار معامله می‌شود.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا