اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

29 میلیون توکن شیبا اینو به جهنم فرستاده شدند

29 میلیون توکن شیبا اینو به جهنم فرستاده شدند

به گزارش زوم ارز، گزارش اخیرا منتشر شده توسط Shibburn اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته، 21.7 میلیون شیبا اینو به کیف پول های مرده ارسال شده‌اند. این کمپانی، در کنار ردیابی تراکنش های توکن سوزی شیبا اینو، خود نیز در این توکن سوزی ها فعالیت دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین، یک پلتفرم توکن سوزی شیبا اینوی دیگر گزارش داد که اخیرا 6.5 میلیون توکن از این میم کوین را سوزانده‌اند. در همین حین، قیمت دومین میم کوین برتر بازار از حیث ارزش کل، 17 درصد افت قیمت را تجربه کرد.

بنا به گزارش، در شبانه روز اخیر میزان توکن های سوخته شده حدود 21 میلیون توکن بوده است، و حدود 1.9 میلیون توکن دیگر در ساعات اخیر سوزانده شده است.

کوین کده

این توکن ها به کیف پول های مرده ارسال شدند، جایی که بدون امکان خرج یا برداشت شدن، برای همیشه محبوس خواهند ماند. برای انجام این توکن سوزی، 12 تراکنش صورت گرفت.

در کنار این توکن سوزی ها، گروهی دیگر از طرفداران توکن سوزی شیبا اینو گزارش سوزاندن حدود 7.5 میلیون توکن را منتشر کردند.

بر اساس گزارش دیروز، هفته ی گذشته، در مجموع تقریبا 152 میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول های “جهنمی” منتقل شدند و برای همیشه در آنجا گرفتار شدند.

بیشتر بخوانید:  آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است؟

در هفته ی گذشته، شیبا اینو با تجربه ی افتی 17 درصدی از سطح 0.00002738 دلار به 0.00002323 رسیده بود. در این لحظه، شیبا اینو با افتی 2.4 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 0.00002395 معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا