اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دارایی 30 میلیارد دلاری شرکت ها با آغاز روند صعودی بیت کوین

تعداد معدودی از شرکت های منتخب در سراسر جهان اکنون مجموعاً 1.15 میلیون بیت کوین را در خزانه خود دارند که به لطف اخرین رونق بازار رمز ارزها این مبلغ بیش از 30 میلیارد دلار ارزش دارد.

سلام کریپتو

این ارقام توسط خزانه بیت کوین منتشر شده که نشان میدهد 29 شرکت 5.48% از کل ذخایر بیت کوین را به خود اختصاص داده اند، از بین تمام شرکت های ذکر شده ، شرکت اطلاعات تجاری آمریکا MicroStrategy بیشترین مالکیت را در اختیار دارد و ارزش سرمایه آن 70 هزار بیت کوین به ارزش 1.8 میلیارد دلار است.و دلیلش این است که مدیرعامل آن ، مایکل سایلور ، معتقد است دارایی از طلا بهتر است و رمزارز ها را طوری میخرد که گویی فردایی وجود ندارد.

سایر شرکتهای عمومی موجود در این لیست که بیت کوین جدی دارند ، شامل شرکت سرمایه گذاری Galaxy Digital با 448 میلیون دلار; شرکت پرداخت Square ، با بیش از 126 میلیون دلار ؛ و شرکت معدن ، Hut 8 ، که 79 میلیون دلار درآمد دارد است.

شرکت های خصوصی شامل صرافی سابق ، MTGOX K.K. ، با دارای 3/8 میلیارد دلار بیت کوین و شرکت مدیریت دارایی ، Stone Ridge Holdings Group  است که پس از سرمایه گذاری در ماه اکتبر 292 میلیون دلار درایی دارد.

بیشتر بخوانید:  نظر بنیان گذار کاردانو در مورد استخراج بیت کوین

بیت کوین شرکت های “ETF-like” مانند Grayscale Bitcoin Trust  (15.6 میلیارد دلار) و CoinShares (1.9 میلیارد دلار) را شامل این لیست ها قرار میدهد.

صرافی ایرانی کارت

با اینکه رقم 30 میلیارد دلار بسیار زیاد به نظر می رسد ، اکثریت قریب به اتفاق شرکت های این لیست مربوط به رمز ارزها هستند و ما هنوز فرصت داریم تا در صندوق های سراسر جهان شروع به نگهداری این ارزها کنیم. همچنین گفته شد ، چندین نفر دائماً در مورد آن صحبت می کنند و برخی دیگر در حال سرمایه گذاری هستند ، بنابراین شاید آنها زودتر از آنچه انتظار می رود آن را در خزانه خود نگه دارند.

منبع: دی کریپتو


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا