اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 30 درصدی قیمت توکن RSK

RIF ساعاتی پس از حضور بنیانگذار خود در پادکست Pomp ، افزایش قیمت خوبی پیدا کرد.

RIF ، توکن سودمند شبکه قرار داد هوشمند RSK ، پس از حضور بنیانگذار آن در قسمت سیزده Pod Podcast ، قیمت آن بیش از 30٪ افزایش یافت. این سود برابر است با افزایش 36 میلیون دلاری ارزش بازار برای RIF ، که بیشتر آن در 12 ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

سلام کریپتو

RIF ، مخفف “RSK Infrastructure Framework” ، توکنی است که به عنوان پرداخت خدمات زیرساختی غیرمتمرکز که تحت پروتکل RSK کار می کنند ، مانند راه حل های تجارت الکترونیکی و پل های شبکه ، استفاده می شود. خدمات در یک بازار میزبان شبکه خریداری می شوند و با استفاده از پروتکل RSK ساخته می شوند. این امر باعث می شود که آنها در بین تعدادی از سیستم عامل های هوشمند دارای قرارداد هوشمند مانند Ethereum و EOS با یکدیگر قابلیت همکاری داشته باشند.

در طول مصاحبه یک ساعته ، بنیانگذاران RSK و IOVLabs ، دیگو گوتییرز-زالدیوار ، ریشه های علاقه وی به بیت کوین و پیدایش RSK و IOVLabs بحث کرد.

وی همچنین ا نظر خود را در مورد موضوعات داغ ، از جمله سانسور توسط ارائه دهندگان خدمات ، DeFi ، و آنچه که فکر می کرد بازی آخر برای توسعه دهندگان صنعت خود باید باشد ، ارائه داد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: اتریوم نظر برخی از کارشناسان را به خود جلب کرده است

گوتریرز-زالدیوار ضمن تکرار اعتقاد دیرینه خود مبنی بر اینکه بیت کوین باید لایه اصلی توسعه قراردادهای هوشمند در شبکه های غیرمتمرکز باشد ، از موفقیت های اتریوم ستایش کرد. نتیجه گیری وی بر اساس شش سال تجربه ساخت پل برای اتصال سیستم عامل های رمزنگاری مستقل است.

صرافی ایرانی کارت

گوتیرز-زالدیوار با داشتن نقشه راه برای RSK که بیش از یک دهه در آینده گسترش می یابد ، بر یک طرز فکر طولانی مدت برای شرکت خود تأکید کرد و امیدوار است که روزی “یک لایه محافظتی مهم برای اقتصاد و زیرساخت های بیت کوین” بشود.

گوتیرز-زالدیوار معتقد است که RSK نشان دهنده یک اوج پیشرفت در نرم افزار غیرمتمرکز است و در سال 2021 تمام مولفه های لازم برای “سیستم های رمزنگاری دقیقاً همانند fintech” در دسترس خواهند گرفت.

در تاریخ 6 ژانویه ، Binance اعلام کرد که جفت های معاملاتی RIF را پشتیبانی خواهد کرد. در حال حاضر قیمت RIF از ابتدای سال 40 درصد افزایش یافته است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا