اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش حجم بیت کوین لیکویید شده در بازار

به گزارش زوم ارز افت 15 درصدی بیت کوین پیامد های بیشماری در بازار به دنبال داشته است و تقریباً تمامی ارز های رمزنگاری شده عمدتاً به دلیل کاهش قیمت بیت کوین با فشار فروش گسترده مواجه شدند و علاوه بر آن، 2.8 میلیارد دلار پوزیشن لانگ هم در تمامی صرافی ها لیکویید شد.

سلام کریپتو

یکی از شاخص های کلیدی برای اشباع بازار بهره باز است و پس از افزایش سریع نوسانات، اکثر کاربران تصمیم گرفتند که پوزیشن های باز خود را ببندند تا از خطرات بیشتر جلوگیری کنند و در جدیدترین بازار گاوی که بیت کوین از 29 هزار دلار به 52 هزار دلار رسید، سود بازار به طور قابل ملاحظه ای پایین تر از دوره قبلی گاوی بود.

بهره باز پایین به این معناست که پوزیشن های کمتری در بازار باز می‌شوند و بازار گاوی قبلی با افزایش این معیار چه در بازار آپشن و چه در بازار فیوچرز همراه بود که عموماً بدان معناست که حرکت قیمت بشدت با اهرم بالا مواجه بوده است.

افت عمده در شاخص بهره باز نیز ممکن است فرصت بیشتری را برای خریداران ایجاد کند اما در این مرحله، فنی ترین نمودار ها و داده های On-Chain نیز هیچ نشانه ای از بازاری که در آن فروش بیش از حد باشد را نشان نمی‌دهند و علاوه بر این، نسبت های جریان مبادله همچنان صعودی باقی می‌مانند چرا که بیت کوین و دیگر دارندگان ارز های دیجیتال بیشتر وجوه رمزنگاری خود را در کیف پول های شخصی نگهداری می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  هشدار دادستان کل نیویورک

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین حتی پس از ترند شدن جمله “در کف قیمتی بخرید” هم 0.5 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر را تجربه کرده است و باید دید که طی روز های آتی چه اتفاقی برای بیت کوین رخ خواهد داد.

صرافی ایرانی کارت

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا