اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

4 میلیارد دلار اتریوم سوزانده شده است

4 میلیارد دلار اتریوم سوزانده شده است

به گزارش زوم ارز و به نقل از Watcher Guru که یکی از ردیاب های مشهور دنیای ارز های دیجیتال، پس از اینکه رمز ارز بومی شبکه اتریوم یعنی اتر توانست از اوج قیمت قبلی خود عبور کرده و اوج قیمت جدیدی را ثبت کند، به نقطه عطف مهم و تاریخی دیگری نیز دست پیدا کرده و 4 میلیارد دلار اتر سوزانده شده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مکانیزم سوزاندن اتر های شبکه اتریوم در ماه آگست به عنوان بخشی از به روزرسانی اصلی EIP-1559 ارائه شد و با اجرای این مکانیزم، اتریوم هایی که قبلاً به استخراج کنندگان این رمز ارز ‌می‌رسید، حالا سوزانده می‌شوند.

با توجه به افزایش سریع محبوبیت صنعت توکن های NFT، دنیای دیفای و برنامه های غیرمتمرکز، میزان اتریوم های سوزانده شده در این شبکه به طور مداوم افزایش یافته و همین موضوع منجر به افزایش کارمزد این شبکه نیز شده و حالا متوسط کارمزد هر تراکنش در شبکه اتریوم به 150 واحد جیوی رسیده است و چند ماه قبل این رقم بسیار وحشتناک بنظر می‌رسید، ولی حالا بنظر کاربران به آن عادت کرده‌اند.

کوین کده

پیش از این نیز تیم خبری زوم ارز برای  شما همراهان گرامی خود گزارش داد که برای اولین بار در تاریخ نسبت اتر های سوزانده شده/تولید شده منفی شده و در همان هفته 7500 واحد اتر جدید تولید شدند و بیش از 86 هزار واحد از این رمز ارز سوزانده شده است.

بیشتر بخوانید:  افزایش ارزش کل بازار بایننس کوین

کاهش خالص انتشار نسبت به دوره هایی که مکانیزم کارمزد فعال نبوده به 64 درصد رسیده است.

هم اکنون اتریوم در سطح قیمت 4763 دلار قرار دارد و افزایش قیمتی 1.1 درصدی را تجربه کرده است.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره مکانیزم سوزاندن چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا