نیم نگاه دیجیتالی

نیم نگاه دیجیتالی در زوم ارز : دلایل سودده بودن 5 ارز دیجیتال در هفته گذشته

5 ارز دیجیتال سودده ،حتما برای شما هم پیش امده است که وقتی سود هفتگی برخی ارزها را چک کردید،شگفت زده شدید و افسوس خوردید که چرا روی این ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکردید.دلایل تکنیکال و فاندامنتال رشد این ارزها چه بوده است؟چگونه این ارزهارا پیدا کنیم؟در ادامه به دلایل تکنیکال و فاندامنتال سودده ترین ارزها در هفته گذشته خواهیم پرداخت.این نکات میتوانیم سرنخی باشد که ارزهای سوده ده هفته اینده را از الان شناسایی کنید.توجه به این نکته ضروری است که بعضی ارزهای بی بنیاد ناگهان سود زیادی می دهند،اما ناگهان هم ریزش خیلی زیادی دارند.در متن پایین ما ارزهای سوددهی را بررسی کردیم که حجم معاملات معقول و ارزش بازار بالای 100 هزار دلار دارند.با ما همراه باشید.

سلام کریپتو

1-(ZIL (zilliqa

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، زیلیکا

هفته گذشته زیلیکا رشدی معادل 35.41% داشته است.زیلیکا ارزی است که رتبه 62 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.حجم معاملات ان برابر با 239،405،690 میلیون دلار است و ارزش بازار ان معادل 213،959،808 میلیون دلار است.دلایل فاندامنتال و تکنیکال رشد زیلیکا در هفته گذشته را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

دلایل فاندامنتال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، زیلیکا

تصوری بالا رویدادهای فاندامنتالی است که پیش روی زیلیکا قرار دارد.اولین رویداد فاندامنتال مربوط به امروز یعنی 5 اکتبر است.رویداد فاندامنتال بعدی 14 اکتبر یعنی 23 مهر است و در نهایت رویداد اخر مربوط به دو ماه اینده است.پس زیلیکا از لحاط فاندامنتال در شرایط نسبتا خوبی قرار دارد و شاید یکی از دلایل رشد این ارز همین رویدادهای فاندامنتال باشد.

دلایل تکنیکال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، زیلیکا

در شکل بالا نمودار قیمتی زیلیکا در تایم فریم روزانه را مشاهده می کنید.دقیقا از زمانی که شاخص SAR پایین کندل ها قرار گفته و شاخص MOM سطح 0 را به سمت بالا قطع کرده است،شاهد رشد این ارز بودیم.علاوه رب این خط روند نزولی نیز در تایم فریم روزانه شکسته شده است.پس اگر صرفا با شکست خطوط روند خرید می کنید،زیلیکا سیگنال مثبت خرید را به شما می داد.


2-(BNT (Bancor

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، bnt

هفته گذشته BNT رشدی معادل 19.95% داشت.این ارز رتبه 106 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.حجم معاملات ان برابر با 191،170،600 میلیون دلار  و ارزش بازار ان معادل 83،193،528 میلیون دلار است.رویداد فاندامنتال خاصی برای رشد این ارز یافت نشد،پس باید علت ان را در دلایل تکنیکال جست و جو کرد.

صرافی ایرانی کارت

دلایل تکنیکال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، bnt

شکل بالا نمودار قیمتی بانکور در تایم فریم  روزانه است،همانطور که مشهود است یکی از خطوط روند نزولی شکسته شده است،اگر خط روند نزولی بعدی هم شکسته شود قطعا این ارز رشد بیشتری را تجربه خواهد کرد.شاخص SAR و MOM هر دو رشد بانکور را پیش بینی می کردند.


3-(REN (Ren

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، ren

ارز REN هفته گذشته 19.83% رشد داشت.این ارز رتبه 106 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.حجم معاملات ان برابر با 130،496،690 میلیون دلار و ارزش بازار ان برابر با 232،304،822 میلیون دلار است.دلایل رشد این ارز را میتوان در عوامل تکنکیال و فاندامنتال جست و جو کرد که در ادامه به انها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:  نیم نگاه دیجیتالی : دلایل سودده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته

دلایل فاندامنتال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، ren

همانطور که در تصویر بالا مشهود است.این ارز دو رویداد فاندامنتال پیش رو دارد.یکی از انها امروز یعنی 5 اکتبر و دیگری مربوط به فردا یعنی 6 اکتبر است.قطعا این دو رویداد تاثیر مثبتی در رشد قیمتی REN خواهند داشت.رویداد Listing از ان دسته رویدادهایی است که در اکثر مواقع باعث رشد ارز می شود.

دلایل تکنیکال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، ren

در تصویر بالا نمودار قیمتی REN در تایم فریم روزانه را مساهده می کنید.همانطور که مشهود است خط روند نزولی شکسته شده و هردو اندیکاتور SAR و MOM  در وضعیت خوبی قرار داشتند.پس اگر براساس خطوط روند خرید می کردید و از اندیکاتور ها برای تایید استفاده می کردید قطعا سود خوبی نصیب شما می شد.


4-(EQUAD (QuadrantProtocol

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، equad

این ارز هفته گذشته 38.06% رشد داشت.حجم معاملات ان 7،582،425 میلیون دلار و ارزش بازار ان برابر با 643،242 هزار دلار است.این ارز رتبه 1215 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است که رتبه خوبی نیست.رویداد فاندامنتال خاصی برای این ارز گزارش نشده بود،علاوه بر ان نمودار قیمتی ان در سایت tradingview در دسترس نبود.


5-(DAC (Davinci Coin

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، dac

این ارز هفته گذشته رشدی معادل 11.71% داشت.حجم معاملات ان برابر با 6،582،112 میلیون دلار و ارزش بازار ان برابر با 18،237،540 میلیون دلار است.این ارز رتبه 352 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.رویداد فاندامنتال خاصی برای این ارز گزارش نشده است،پس دلایل رشد ان را باید در عوامل تکنیکال جست و جو کرد.

دلایل تکنیکال

5 ارز دیجیتال سودده
5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته ، dac

در تصویر بالا نمودار قیمتی را درتایم فریم روزانه و در صرافی HOUBI مشاهده می کنید.خط روند نزولی شکسته شده است.شاخص SAR به پایین کندل ها امده و شاخص MOM از سطح 0 به سمت بالا حرکت کرده است.


نتیجه کلی 5 ارز دیجیتال سودده در هفته گذشته

اگر متن بالا را با دقت خوانده باشید،متوجه میشوید که تحلیل فاندامنتال به اندازه تحلیل تکنیکال از اهمیت بالایی برخوردار است.پس حتما رویدادهای فاندامنتال را چک کنید.در مورد تحلیل تکنیکال،شکست خطوط روند در تایم فریم روزانه از به شدت حائزاهمیت است.پس اگر می خواهید معامله گر خوبی باشید و هیچ سودی را از دست ندهید در کنار تحلیل تکنکیال به تحلیل فاندامنتال نیز بپردازید.

ممنون از اینکه تا پایان ” 5 ارز دیجیتال سودده ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا