اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

500 میلیون دلار بیت کوین لیکویید شد

500 میلیون دلار بیت کوین لیکویید شد

به گزارش زوم ارز و در پی اصلاح قیمت جهانی بازار ارز های دیجیتال، معامله گران بیشتری لیکویید شدن را تجربه کردند و این موضوع منحصر به فرد کسانی بود که پوزیشن لانگ باز کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حجم لیکوییدن شدن ها طی 24 ساعت شبانه روز جاری در بسیاری از صرافی های متمرکز به 640 میلیون دلار رسید چرا که بیت کوین به کاهش قیمت بیشتر ادامه می‌دهد و پادشاه ارز های دیجیتال طی این مدت کاهش قیمت 3.4 درصد را تجربه کرده است.

پیش از این، بیت کوین با افت قیمت بیشتر یعنی 8 درصدی مواجه شد و لیکویید شدن ها نیز در آن زمان رخ داد و پوزیشن های باز با اهرم بسیار بالایی در بازار باز بودند و تقریباً 500 میلیون دلار در 24 ساعت لیکویید شد.

کوین کده

همین حجم انحلال بزرگ نشان می‌دهد که رالی قبلی همچنان از سوی تعداد زیادی از افرادی که پوزیشن های با اهرم بالا دارند تقویت شده است و اهرم بالا به معامله گران اجازه می‌دهد تا با استفاده از وجوه قرض گرفته شده از صرافی ها نتایج بیشتری از موقعیت خود در بازار را دریافت کنند.

یک پوزیشن با اهرم بالا معمولاً ویژگی های متمایز خود را دارد و در صورت موفقیت آمیز بودن آن تقریباً سود خوبی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی اپ استوری برای کریپتو

بیت کوین طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 3.8 درصدی را در زمان نگارش این خبر تجربه کرده و طی یک ساعت اخیر افزایش قیمتی 2.8 درصدی را تجربه نموده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 57179 دلار قرار دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره این حجم از لیکویید شدن چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا