اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

5 میلیارد دلار بیت کوین و اتریوم جا به جا شد

5 میلیارد دلار بیت کوین و اتریوم جا به جا شد

به گزارش زوم ارز و به دنبال سرکوب ادامه دار ارز های دیجیتال از سوی چین، مقادیر زیادی بیت کوین و اتریوم از صرافی های دیجیتال جا به جا شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

فشار شدید بانک مرکزی چین در پی آخرین ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین معاملات رمز ارز ها در این کشور متوقف گردید و با توجه به این موضوع، مقادیر زیادی ارز دیجیتال از کیف پول های دیجیتال به کیف پول های امن تر منتقل شد.

تصور می‌شود که چنین اتفاقی رخ دهد و سرکوب ارز های دیجیتال در این کشور منجر به این شد که فروش تتر در برابر یوان افزایش بگیرد چرا که کاربران سعی در این داشتند که قبل از اعمال کامل ممنوعیت از دارایی های دیجیتال خود خلاص شوند.

کوین کده

پس از اینکه صرافی هیوبی اعلام کرد که می‌خواهد اکانت کاربران چینی را تعلیق کند، کاربران این صرافی شروع به جابجایی وجوه خود کردند و این صرافی در روز یکشنبه در مجموع 3.1 میلیارد دلار بیت کوین جابجا کرد و این مبلغ معادل 72999 واحد بیت کوین است و در انتقال های بعدی به ترتیب 2 هزار واحد و 1800 واحد بیت کوین جا به جا شد و مابقی در بین کیف پول های کوچکتر تقسیم شد و شاید این موضوع عجیب بنظر برسد ولی این امرترین روش برای جا به جایی ارز دیجیتال است.

بیشتر بخوانید:  پرونده ریپل علیه یوتیوب حل و فصل شد

انتقال های اتریوم مسیر متفاوتی را طی کردند چرا که وارد کیف پول هایی که متعلق به صرافی هیوبی بودند شده و در اولین انتقال 800 هزار واحد اتریوم جا به جا شد و در معاملات بعدی نیز هر کدام 100 هزار واحد اتریوم معادل 285 میلیون دلار جا به جا و در مجموع 2.4 میلیارد دلار اتریوم به کیف پول های ناشناخته منتقل شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: NewsBTC


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا