اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

61 میلیون ریپل جا به جا شده است!

salamcrypto

طی شانزده ساعت گذشته، 61 میلیون ریپل توسط دو صرافی بزرگ یعتی کوین بیس و بایننس و یک صرافی کوچک یعنی بیترو جا به جا شده است.
این داده ها توسط ردیاب های Whale Alert و وب سایت Bithomp که با تجزیه و تحلیل ریپل کار می‌کنند ارائه شده است.
20 میلیون ریپل از کوین بیس به بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی بایننس منتقل شده است. همچنین 31 میلیون ریپل بین کیف پول های کوین بیس معامله شده است.
در صرافی بیترو نیز ده میلیون ریپل از کیف پولی به کیف پول دیگر منتقل شده است. ارزش کل ریپل جا به جا شده برابر حدوداً 34 میلیون دلار است.
در ژانویه 2021 صرافی کوین بیس معاملات ریپل را پس از شکایت سازمان بورس از شرکت Ripple Labs و دو نفر از عالی رتبه ترین مدیران خود کریس لارسن و مدیرعامل Gralinghouse، معلق کرد.
با این حال این دادخواست شامل جد مک‌کلب که یکی از بنیانگذاران این ارزدیجیتال است نمی‌شود. مک‌کلب تمام پرداخت های خود را با ریپل انجام می‌داد و پس از جدا شدن از این شرکت در سال 2013 طی توافقی مقدار زیادی ریپل را دریافت کرد.
کوین بیس نیز به دلیل گرفتن کارمزد بر روی معاملات غیرقانونی ریپل، مورد شکایت توسط سازمان بورس آمریکا قرار گرفته است.
کوین بیس معاملات ریپل را به حالت تعلیق درآورد اما کاربران همچنان می‌توانند این ارز را در کیف پول خود در این صرافی نگه داشته یا خارج کنند.شعبه بایننس در آمریکا نیز معاملات ریپل را تعلیق کرده است.
در زمان نوشتن این مقاله، ریپل در رتبه هفتم سایت CoinMarketCap باقی مانده است و از 14 فوریه نزدیک به 0.57 دلار معامله می‌شود.اوج قیمت این ارز دیجیتال در تاریخ یک فوریه 2021 رخ داد که در آن به 0.71 دلار رسید.
با وجود شکایت سازمان بورس از این ارز اما همچنان قیمت آن ثابت مانده که نشانه بسیار خوبی برای این سکه است. با این حال، همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سازمان بورس و ریپل شک دارند که به توافق برسند و صلح کنند.
منبع: U.today

بیشتر بخوانید:  تلاش موسسه ها برای نگه داشتن بیت کوین بالای 50 هزار دلار

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا