اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

63 میلیارد شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

63 میلیارد شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده های ارائه شده از سوی ربات ردیاب دنیای ارز های دیجیتال یعنی Etherscan، در چند ساعت گذشته، هولدر های بزرگ ارز دیجیتال که بطور گسترده به عنوان نهنگ های این اکوسیستم شناخته می‌شوند، حجم عظیمی از دومین میم کوین برتر جهان یعنی شیبا اینو را خریداری نمودند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اتراسکن چهار تراکنش را شناسایی کرد که در مجموع، 63 میلیارد توکن شیبا اینو به چهار کیف پول رمزنگاری منتقل شده است.

ممکن است برخی از این معاملات خرید دارایی از سوی نهنگی بوده باشد. چهار تراکنش انجام شد و در دو مورد اول بیش از 6 و بیش از 1 میلیارد واحد شیبا اینو جابجا شده است. طی دو تراکنش دیگر،  بیش از 28 میلیارد توکن منتقل شده است.

کوین کده

یکی از کیف پول هایی که بیش از 28 میلیارد واحد شیبا اینو دریافت کرده در زمان نگارش این خبر، بیشتر از 63.5  میلیارد واحد از این رمز ارز را در اختیار دارد و به گفته اتراسکن، این نهنگ یک بازارساز ارز دیجیتال است که نقدینگی را برای صرافی های ارز دیجیتال فراهم می‌نماید.

دیگر کیف پولی که بیشتر از 28 میلیارد دلار شیبا اینو دریافت نمود، این حجم را از یک کیف پول صرافی کوکوین گرفت و پیش از این، هیچگونه شیبا اینویی در اختیار نداشت.

بیشتر بخوانید:  ماینر های غیرقانونی را گزارش کنید، جایزه بگیرید!

هم اکنون شیبا اینو با 13 درصد رشت طی شبانه روز اخیر، هم اکنون در سطح قیمت 0.00002372 دلار است و روز خوبی را سپری می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا