اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گاوها در ضرر؛ 670 میلیون دلار بیت کوین لیکویید شد

گاوها در ضرر؛ 670 میلیون دلار بیت کوین لیکویید شد

به گزارش زوم ارز، در حالی که فروش ارز های دیجیتال در بازار ادامه دارد، معامله گران زیادی به دلیل افزایش نوسانات غیرمنتظره و اصلاح بازار مالی جهانی، ضرر های قابل توجهی را تجربه می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، بازار ارز های دیجیتال طی 24 ساعت گذشته بیش از 640 میلیون دلار پوزیشن لیکویید گردیده و پس از اینکه بیت کوین به سطح قیمت 53900 دلار رسید، خریداران (گاوها) ضرر های زیادی را با لیکویید شدن تجربه می‌کنند.

اگرچه پادشاه ارز های دیجیتال توانسته اندکی قیمت خود را بهبود دهد، اما همچنان طی شبانه روز گذشته و در زمان نگارش این خبر کاهش قیمتی 8 درصدی را تجربه کرده و حتی 102 میلیون دلار لیکویید را طی چند ساعت اخیر به خود دیده است.

کوین کده

حجم لیکوییدی های زیاد معمولاً نشان می‌دهد که بازار با اهرم زیادی مواجه شده و در این مورد یعنی وارد منطقه خرید بیش از حد شدیم و در ماه می یعنی زمانی که بیت کوین بیش از 50 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد نیز معامله گران حجم زیادی از دارایی خود را لیکویید شده دیدند.

در حال حاضر و در زمان نگارش این خبر، حجم خرید در صرافی ها کم است چرا که معامله گران انتظار دارند بیت کوین کاهش قیمت بیشتری را تجربه کند و بر اساس گزارش ها، شاخص هایی که بیانگر احساسات بازار هستند همچون شاخص ترس و طمع، در منطقه ترس قرار دارد و سایه سیاه سنگینی جوامع ارز دیجیتال را در بر گرفته است.

بیشتر بخوانید:  نان در ماتیک است؛ نهنگ ها 1.9 میلیون واحد ماتیک خریدند!

بسیار از کارشناسان انتظار دارند که بیت کوین با کاهش قیمت بیشتری بخاطر گسترش واریانت جدید کرونا مواجه شود.

بنظر شما همراهان زوم ارز، آیا پنجشنبه سیاه دیگری در انتظار بازار ارز های دیجیتال است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا