اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

700 میلیون شیبا طی 48 ساعت سوزانده شد

700 میلیون شیبا طی 48 ساعت سوزانده شد

به گزارش زوم ارز و بنا به حساب توییتری ردیاب رمز ارز Shibburn، طی 48 ساعت اخیر، رقم هنگفت بیش از 700 میلیون میم کوین شیبا اینو سوزانده شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این حساب داده‌های پیرامون توکن سوزی های میم کوین را از پلتفرم اتراسکن گردآوری کرده و تمام آن را به طور یک جا برای طرفداران شیبا اینو آماده می‌کند.

در همین زمان، یک نهنگ اتریوم حجم بزرگ 241.3 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد.

کوین کده

در توییت اخیر، این ردیاب ذکر شده اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته، در مجموع حدود 404 میلیون شیبا اینو، توسط انتقال داده شدن به آدرس‌های رمز ارز غیرقابل خرج، یا به اصطلاح سوزانده شده، از چرخه خارج شدند.

در نتیجه، مجموع شیبا اینو سوزانده شده در دو روز اخیر معادل حدودا 707 میلیون توکن می‌شود.

بنا به توییت اخیر که توسط پلتفرم WhaleStats به اشتراک گذاشته شد، مالک کیف پول گیملی حدود 421 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد. این کیف پول به نام یکی از شخصیت‌های اصلی رمان فانتزی نمادین “ارباب حلقه‌ها” نامیده شد، و در رتبه‌ی یازدهم در مقیاس سرمایه گذاران اتریوم از دید WhaleStats قرار دارد.

این نهنگ، این حجم بزرگ را طی دو انتقال، اولی به میزان حدود 271 میلیارد شیبا اینو، و دومی به میزان 150 میلیارد میم کوین، خریداری کرد.

بیشتر بخوانید:  تعویض توکن KNC

کل مقدار خریداری شده از این میم کوین توسط این سرمایه گذار معادل 11.3 میلیون دلار می‌شود.

هرچند، بنا به صفحه‌ی کیف پول این سرمایه گذار در WhaleStats، به نظر می‌رسد تاکنون این فرد تمامی دارایی شیبا اینو خود را فروخته است. در زمان نگارش این خبر، این کیف پول دارای 3.72 میلیارد دلار معادل توکن‌های بر پایه‌ی اتریوم است، که در این بین، متا به عنوان توکن با بیشترین ارزش دلاری شناخته می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا