اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها سریع کارشان را می‌کنند؛ 80 میلیون ریپل در یک ساعت جابجا شد

نهنگ ها سریع کارشان را می‌کنند؛ 80 میلیون ریپل در یک ساعت جابجا شد

به گزارش زوم ارز، یک سری تراکنش بزرگ رمز ارز XRP طی چند ساعت اخیر رخ داد که ارزش کل وجوه جابجا شده تقریباً 76 میلیون دلار است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

چند ساعت پیش و درست قبل از شروع بهبود بازار ارز های دیجیتال، سه تراکنش بزرگ مشاهده شد و در آن رمز ارز XRP در سطح قیمت 0.80 دلار معامله می‌شد و حتی هیچ حرکت قابل توجهی نیز در بازار مشاهده نمی‌شد.

اولین تراکنش 40 میلیون رمز ارز XRP از حساب رسمی ریپل به یک کیف پول ناشناخته بود که اکنون 30 میلیون واحد از این رمز ارز را در اختیار دارد و سکه های معامله شده برای مدت طولانی در این کیف پول قرار نگرفتند و تقریباً بلافاصله به کیف پول ناشناس دیگری منتقل شدند و پس از آن نیز آن کیف پول ناشناس وجوه را به یک صرافی متمرکز ارسال کرد.

کوین کده

اعضای جامعه ریپل فرض را بر این گذاشتند که ریپل از دو کیف پول ناشناس برای فروش دارایی های خود در صرافی و بدون انجام معامله مستقیم به آدرس صرافی استفاده کرده است.

در حالی که تراکنش حساب رسمی با کمک دو کیف پول ناشناس انجام شده است، تراکنش بعدی کمتر مشکوک و مستقیم تر است؛ نهنگ ناشناسی 20 میلیون واحد از این رمز ارز را به صرافی بیتسو منتقل کرد و تقریباً هما مبلغ را تنها یک ساعت بعد دریافت کرد.

بیشتر بخوانید:  کاهش هیجان شرکت ها نسبت به بیت کوین

به گزارش fund’s movement، این فرد پس از اینکه 20 میلیون واحد ریپل به صرافی منتقل کرد، یک میلیون و 800 هزار واحد از آن را در کیف پول صرافی باقی گذاشت و هنوز دلیل چنین حرکت غیرمعمولی فاش نشده است.

تحلیل شما همراهان زوم ارز از این حرکت نهنگ ها چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا