اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

9.7 میلیون واحد شیبا اینوی دیگر سوخته شد

9.7 میلیون واحد شیبا اینوی دیگر سوخته شد

به گزارش زوم ارز و با توجه به توییت اخیر کاربر shibburn، طی روز گذشته تقریباً 10 میلیون شیبا اینو سوزانده شده است و این بدان معناست که این کوین ها برای همیشه از گردش خارج شدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این کاربر گزارش می‌دهد که طی بیست و چهار ساعت گذشته، مقدار کلی 9.758.993 میلیون واحد شیبا اینو به یک کیف پول غیرقابل مصرف ارسال شده است و بر اساس توییت آنها، شش انتقال به یک کیف پول مرده برای سوزاندن آن صورت گرفت.

در همین حال، داده های ارائه شده از سوی اتراسکن نشان می‌دهد که طی پنج روز گذشته تیم های مختلف در جامعه شیبا اینو تقریباً 30 میلیون توکن شیبا اینو را سوزانده‌اند.

کوین کده

توییت shibburn به جامعه یادآوری می‌کند که تاکنون کمی بیش از چهل و یک درصد از کل عرضه شیبا اینو یعنی یک کوادریلیون کوین سوزانده شده است و این رقم معادل بیش از 410 تریلیارد کوین است.

با وجود سوختن منظم و حتی روزانه شیبا اینو، قیمت دومین میم کوین برتر بازار در محدوده 0.000033 دلار قرار دارد و در 28 اکتبر قاتل دوج کوین موفق شد به قله تاریخی 0.00008845 دلار رسید و اوج قیمت کنونی خود را در آن سطح ثبت نمود و هم اکنون قیمت فعلی شیبا اینو فاصله ای 62.68 درصدی با این سطح از قیمت دارد.

بیشتر بخوانید:  اوج تاریخی تمایل شرکت ها به آلت کوین ها

حساب کاربری Bigger Entertainment در توییتر اعلام کرده است که قصد دارد 3,025,718,608 توکن شیبا اینو را از بین ببرد و این رقم معادل 100 هزار دلار است.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این توکن سوزی ها چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا