اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نگاهی دقیق‌تر به ارزیابی کوینکس در سال 2022

نگاهی دقیق‌تر به ارزیابی کوینکس در سال 2022: محصولات و خدمات مطلوب و برند قوی = کلید جذب کاربران

اخیراً کوینکس، یکی از صرافی‌های رمزنگاری پرآوازه جهان، ارزیابی سالیانه خود از سال 2022 شامل خلاصه‌ای از موفقیت‌های سال گذشته از حیث حجم معاملات و لیست شده‌های جدید، بهبود محصولات و خدمات، توسعه برندینگ، اقدامات خیرخواهانه و جذب سرمایه را منتشر کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس این گزارش، چهار و نیم‌ میلیون کاربر تا دسامبر 2022 در این صرافی ثبت‌نام کرده‌اند و خدمات کوینکس در کالبد 15 زبان و در گستره بیش از 200 کشور ارائه می‌شود. کوینکس در ژانویه 2023، پایان جشن یک‌ماهه خود به مناسبت اتمام پنج‌سالگی و آغاز ششمین سال فعالیت در صنعت کریپتو را اعلام کرد. این صرافی در ادامه، گزارش سالیانه 2022 خود از فعالیت در کریپتو را منتشر کرد. بیایید تا اکنون با نکات مهم این گزارش و چگونگی جذب کاربران توسط کوینکس در سال 2022 آشنا شویم.

کوینکس میزان بالایی از توسعه در لیست‌کردن ارزهای دیجیتال را با برخورداری از بیش از 600 رمزارز در کالبد بیش از 1000 بازار معاملاتی، تجربه کرده است.

گزارش مذکور نشان می‌دهد که بیش از 600 رمزارز در کالبد بیش از 1000 بازار معاملاتی، توسط کوینکس پشتیبانی می‌شود. بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، کوینکس از 12 ژانویه 2023 تا به امروز در جایگاه دهم از نظر تعداد رمز ارزها و جایگاه هشتم از نظر تعداد بازارهای معاملاتی در میان تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال قرار دارد؛ بنابراین منصفانه است که کوینکس را به‌عنوان یکی از مدعیان ممتاز در لیست‌کردن ارزهای دیجیتال و به‌مثابه نقطه عطفی مهم برای این صرافی معرفی کنیم.

اثبات ذخایر 100% بر اساس گواهی ذخایر «درخت مرکل» فعال شد

بر اساس این گزارش، کوینکس به یکی از نخستین پلتفرم‌های معاملاتی ارز دیجیتال در آشکار کردن گواهی ذخایر مبدل شده است و بهره‌گیری از روش حسابرسی درخت مرکل برای گواهی ذخایر را در دسامبر 2022 راه‌اندازی کرد. گواهی ذخایر به‌عنوان روشی برای حسابرسی دارایی‌ها و با هدف بررسی کفایت دارایی‌های درون زنجیره‌ای یک پلتفرم در پشتیبانی از دارایی‌های شخصی کاربران مطرح است و کوینکس از درخت مرکل برای گواهی‌کردن نسبت ذخایر 100% خود استفاده می‌کند. بر طبق اعلام رسمی، گواهی ذخایر این صرافی اکنون از بیت‌کوین، اتریوم، توکن کوینکس(CET)، تتر، یواس‌دی سی و شیبا پشتیبانی می‌کند و به‌مرور نیز ارزهای بیشتری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

همگی ما می‌دانیم که بازار ارزهای دیجیتال در شش‌ماهه دوم سال 2022 متحمل بحران شد. ورشکستگی پلتفرم‌های شاخصی همچون FTX، بازار را دچار هراس کرد و امنیت و ثبات پلتفرم‌های متمرکز معاملاتی زیر سؤال رفت. کوینکس در این لحظه بحرانی، گواهی ذخایر درخت مرکل را راه‌اندازی کرد که همچون آرامشی فوری برای کاربرانش بود. همچنین شواهد آشکاری ارائه شده است که کوینکس از زمان آغاز به‌کار خود در سال 2017، همواره نسبت ذخایر 100% را حفظ و برداشت 100% را نیز تضمین کرده است؛ مواردی که صرفاً شعارهای رسمی نیستند.

تکامل مستمر: بیش از 100 نوبت بهینه‌سازی محصول و ارتقا خدمات

بر طبق این گزارش، کوینکس بیش از 100 نوبت بهینه‌سازی محصول و ارتقا خدمات را در طول سال گذشته انجام داده است. این صرافی، سازوکارهای متعددی را به‌منظور ارائه تجربیات کاملاً جدید از معامله بازسازی کرد؛ نمونه‌های برجسته آن عبارتند از:

  1. کوینکس در سال 2022، ارتقاهای جدیدی را به‌منظور بررسی اجمالی بازار(داده های بازار)، اطلاعات قرارداد، رمز ارز های لیست شده جدید و خدمات ارزهای فیات راه‌اندازی کرد. بررسی اجمالی بازار و اطلاعات قرارداد، به طور خاص از ویژگی‌های ضروری برای کاربران کریپتو هستند. کاربران اکنون می‌توانند تا توسط این دو سازوکار جدید با تغییرات آنی بازار هماهنگ شده و تصمیمات هوشمندانه‌تری برای سرمایه‌گذاری بگیرند.
  2. کوینکس بر طبق اعلامیه‌های رسمی در سال 2022، از شش ارائه‌دهنده جدید خدمات فیات پشتیبانی و میزبان تعدادی از تبلیغات بدون هزینه برای شرکای تجاری خود بوده است؛ روندی که بیانگر تلاش مجدانه این صرافی برای گسترش کانال‌های واریز و برداشت فیات و بهبود تجربه معاملاتی آن است.

توسعه برندسازی: کلید جذب کاربران

کوینکس در آوریل 2022 از شعار جدید خود، «به‌آسانی هر ارزی را معامله کنید» با هدف تعریف روند کاری خویش برای تبدیل‌شدن به دروازه اصلی ورود کاربران جهانی به دنیای کریپتو، رونمایی کرد. بیش از 100 نوبت بهینه‌سازی محصول و ارتقا خدمات در سال گذشته توسط کوینکس در راستای همین هدف بوده است.

کوینکس از بهبود عملکرد رابط‌های کاربری وب گرفته تا ارتقا خدمات، مجموعه‌ای از اقدامات را برای رسیدن هدف نهایی خود یعنی سهولت در استفاده، انجام داده است. باتوجه‌به جذب کاربران بیشتر به این صرافی و افزایش حجم معاملات، این تلاش‌ها نتیجه داده است. در فضای امروزه کریپتو، اغلب صرافی‌های متمرکز از شعارهای پیچیده‌ای توأم با کلماتی مانند «حرفه‌ای»، «جامع» و «ساده» استفاده می‌کنند؛ درحالی‌که کوینکس صرفاً یک هدف و شعار دارد: به آسانی هر ارزی را معامله کنید. بدون شک امکان استفاده آسان از محصولات، مبتدیان بیشتری را به کوینکس جذب می‌کند و حضور آن را در بازار کریپتو گسترش می‌دهد.

در مجموع باتوجه‌به شرایط پرنوسان بازار و ورشکستگی بسیاری از پلتفرم‌های متمرکز معاملاتی، عملکرد کوینکس در سال 2022 با درجه A ارزیابی می‌شود، زیرا این صرافی به بهبود محصولات و ارتقا خدمات خود در عین افزایش قدرت برند، ادامه می‌دهد. در نتیجه این تلاش‌ها، کاربران بیشتری به این صرافی علاقه‌مند شده‌اند. بیایید تا منتظر عملکرد کوینکس در سال جدید باشیم.

منبع: CoinEx 


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا