اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نگاهی به تغییرات دارایی رمز ارز کیف پول مارک کوبان

نگاهی به تغییرات دارایی رمز ارز کیف پول مارک کوبان

کیف پول اتریوم مارک کوبان نیم نگاهی از جدیدترین ترکیب سرمایه گذاری رمز ارز این سرمایه گذار Shark Tank ارائه می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به موتور جستجوی اتریوم EtherScan، اتریوم در جایگاه اول کیف پول کوبان باقی مانده است، اما USDC به جایگاه دوم از نظر میزان سرمایه گذاری این فرد رسیده است.

در زمان نگارش این خبر، 260462 کوین USDC در کیف پول اتریوم کوبان موجود است، که این میزان، بیش از 54 درصد از دارایی وی را تشکیل می‌دهد. تا روزهای پایانی ماه گذشته، این استیبل کوین جزئی از دارایی کوبان به شمار نمی‌رفت.

کوین کده

در جایگاه سوم، OCEAN، یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای اشتراک گذاری داده‌ها و خدمات مرتبط، قرار می‌گیرد. این گاو رمز ارز، 128619.2 از این توکن، معادل حدود 64249 دلار، یا حدود 13 درصد از کیف پول وی، نگهداری می‌کند.

چهارمین ارز از نظر حجم دارایی در کیف پول کوبان، RARI، توکن مدیریتی برای پلتفرم NFT موسوم به Rarible است. این سرمایه گذار 6632 توکن از این رمز ارز نگهداری می‌کند.

پس از RARI در کیف پول کوبان، ارز gOHM، توکن مدیریتی سازمان غیرمتمرکز خودمختار Olympus، قرار می‌گیرد. اکنون وی 5.9 از این توکن معادل 18921 دلار نگهداری می‌کند.

بیشتر بخوانید:  کمبود استفاده از بیت کوین در ال سالوادور

همچنین، کوبان مقداری AUDIO، که توکن بومی پروتکل استریم موسیقی Audios است، نیز نگهداری می‌کند. کوبان 1000 توکن AUDIO معادل حدود 12687.45 دلار نگهداری می‌کند.

کیف پول کوبان زمانی عمومی شد که وی از مجموعه‌ی NFT خود روی لیزی رونمایی کرد، و از آن زمان، “کارآگاه”‌های بلاکچین همواره در حال ردیابی وی بوده‌اند. مشخص نیست که این میلیاردر در برنامه‌ها و پلتفرم‌های دیگری نیز کیف پول رمز ارز دارد یا خیر.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا