اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گذران وقت یک چهارم از مردم جهان در متاورس تا 2026

گذران وقت یک چهارم از مردم جهان در متاورس تا 2026

به گزارش زوم ارز، بر اساس پیش‌بینی های گزارش اخیر و از آنجا که برند ها از حالا در حال آماده سازی برای سرمایه گذاری در این جهان دیجیتال هستند، تا سال 2026 30 درصد از سازمان ها خدمات و محصولاتی را در متاورس ایجاد خواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به تحقیقات جدید، تا سال 2026، 25 درصد از مردم حداقل یک ساعت در روز را برای کار، خرید، آموزش و یادگیری، فعالیت های اجتماعی و سرگرمی در متاورس صرف خواهند کرد.

گزارش روز هفتم فوریه توسط کمپانی گارتنر که در زمینه ی تحقیقات و مشاوره ی فناوری فعالیت می‌کند، نشان می‌دهد که با توجه به پیش‌بینی های مهاجرت به متاورس، برند ها در حال فراهم کردن زیرساخت هستند تا کاربران بتوانند به شکل دیجیتال نیز زندگی کنند.

کوین کده

بنا به سخنان مارتی رسنیک، معاون گارتنر، کمپانی ها برای متحد کردن متاورس نیاز به همکاری پیدا خواهند کرد؛ چرا که کاربران خواستار تجربه های سه بعدی، مجازی و تعاملی خواهند بود.

پیش از این تحقیقات، موسسه ی تحقیقاتی Strategy Analytics دریافت که انتظار می‌رود ارزش کل بازار متاورس تا سال 2026 نزدیک به 42 میلیارد دلار شود. هرچند، گزارشی از Grayscale در نوامبر نشان می‌دهد که ارزش کلی می‌تواند در سال های آینده از یک تریلیارد دلار عبور کند. نرخ کاربران فعال در متاورس از شروع 2020 تا ژوئن 2021 ده برابر شده است.

بیشتر بخوانید:  روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است

در هر صورت، جواد اشرف، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل Terra Virtua گفت که تحقیقات نشان می‌دهد متاورس نحوه ی تعامل کاربران با محیط های مجازی را تغییر خواهد داد و پیش‌بینی کرد که این جهان مجازی به جایی برای رویداد های اجتماعی، جلسات کاری، رویداد های بازی های ویدیویی، کنسرت های موسیقی و فراتر تبدیل خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منیع: cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا