اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طبق گفته Grayscale ، صندوق های بازنشستگی از بیت کوین استفاده می کنند.

مایکل سوننشن (Michael Sonnenshein ) مدیرعامل تازه منصوب Grayscale به بلومبرگ گفت که صندوق های بازنشستگی و موقوفات به طور فعال در صندوق های Grayscale سرمایه گذاری کرده اند  و مقدار دارایی تخصیص یافته ی آنها  به سرعت در حال رشد است .

سلام کریپتو

Grayscale مرکز خرید بیت کوین بوده و اکنون تقریباً 3٪ از بیت کوین در گردش را در اختیار دارد.

کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) از 10 محصول مختلف ، 27 میلیارد دلار تشکیل شده است . Grayscale Bitcoin Trust با بیش از 23 میلیارد دلار AUM ، محبوب ترین محصول خود باقی مانده است. Grayscale’s Ethereum trust در حال حاضر در حدود 3.6 میلیارد دلار ارزیابی می شود ، در حالی که صندوق سرمایه گذاری Digital Large Cap آن تقریباً 339 میلیون دلار در اختیار دارد.

صندوق های بازنشستگی انبوهی از خریداران سازمانی را دنبال می کنند که از سال 2020 وارد بازار بیت کوین شده اند. یک نظرسنجی که توسط Fidelity Investments در سال گذشته انجام شد نشان داد که 36٪ از موسسات مالی در سراسر ایالات متحده و اروپا گفتند که آنها دارای ارزهای دیجیتال یا مشتقات هستند. بیش از یک چهارم پاسخ دهندگان گزارش دادند که بیت کوین دارند ، در حالی که 11٪ آنها گفته اند که مالک اتریوم هستند.

بیشتر بخوانید:  دوج کوین فراتر از بی ام و 💸

هجوم سازمانی به ارزهای دیجیتال در حال تشدید است ، به گفته Grayscale Investments ، صندوق های بازنشستگی و موقوفات نیز در میان تازه واردان به این فضا هستند.خرید تهاجمی BTC Grayscale احتمالاً به افزایش سریع قیمت بیت کوین کمک می کند. با خارج شدن بیت کوین از سرمایه در گردش ، دستیابی به این دارایی که اکنون کم است ، بسیار دشوارتر می کند. Sonnenshein توضیح داد:

صرافی ایرانی کارت

“اینکه بیت کوین یک دارایی کمیاب است قابل انکار نیست اما وقتی مکانیزمی وجود دارد که آنها را از گردش خارج می کند ، ذاتاً آن را به یک دارایی  کمیاب تر تبدیل می کند.”

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا