اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد فعالیت شبکه تزوس

رشد فعالیت شبکه تزوس

به گزارش زوم ارز، فعالیت در شبکه تزوس در چند ماه گذشته افزایش یافته چرا که توکن های NFT بر روی آن راه اندازی شده اند و حالا تعداد قرارداد های هوشمند آن طی سال گذشته سه برابر شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به آخرین گزارش Coin Metrics، تراکنش های روزانه شبکه تزوس در آگست سال گذشته افزایش یافته و دلیل آن هم راه اندازی به روزرسانی جدیدی بود که میانگین زمان بلاک ها را به نصف کاهش داد. تراکنش های مربوط به قرارداد های هوشمند به طور مشابه افزایش یافت چرا که پلتفرم های NFT مانند FX Hash شروع به فعالیت در این شبکه کردند.

دو شرکت یوبیسافت و مک لارن ریسینگ برای راه اندازی توکن های NFT خود، شبکه تزوس را انتخاب کردند و حالا شرکت مک لارن، مجموعه توکن NFT خود را با نام مجموعه مسابقه ای مک لارن راه اندازی کرده و در دسترس بیش از 87 میلیون طرفدار فرمول 1 قرار گرفته است.

کوین کده

شایان ذکر است که بدانید شرکت یوبیسافت در زمینه بازیسازی و شرکت مک لارن در زمینه تولید خودرو و مسابقات فرمول 1 فعالیت می‌کنند.

تعداد آدرس هایی که حداقل یک واحد توکن XTZ در اختیار دارند، اخیراً از 300 هزار هولدر فراتر رفته و این رقم در سال گذشته در سال 120 هزار آدرس فعال قرار داشت.

بیشتر بخوانید:  سود سرمایه‌ی رمز ارز، یکی از 4 بخش اصلی ATO

شایان ذکر است که تزوس همچنین اخیراً ارتقا شبکه خود را راه اندازی کرده که هزینه قرارداد های هوشمند این شبکه را تا 75 درصد کاهش می‌دهد و به گفته تزوس به رکورد شش میلیون تماس قراردادی در این ماه می‌رسد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این شبکه چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoGlobe


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا