دسته‌بندی نشده

تحلیل کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 10 آذر 99

تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99 ، با توجه به اینکه کاردانو موفق شد در تایم فریم هفتگی بلندترین خط روند نزولی را شکست دهد و کندل هفتگی بالای این خط بسته شد، کاردانو توانست رشد خوبی را در هفته گذشته داشته باشد که البته با یک تحلیل ساده قابل پیش‌بینی بودکاردانو تا محدوده ۰٫۱۸۲ دلار رشد داشت و اکنون باقیمت ۰٫۱۶۲ دلار در حال معامله شدن است. در ادامه این مقاله، کاردانو را ازلحاظ تکنیکال بررسی کرده و به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA امروز 10 آذر 99

کاردانو هفته گذشته رشد خیلی خوبی داشت، اما درنهایت درگیر یک اصلاح قیمت شدید شد. اگر بیت کوین ریزش داشته باشد ممکن است قیمت کاردانو بازهم ریزش داشته باشد. در این محدوده‌ای که کاردانو قرار دارد برای رشد دوباره باید مقاومت ۰٫۱۷ دلار را شکست دهد، البته بیشتر ب نظر می‌رسد این ارز در فاز استراحت است. کاردانو یک حمایت مهم در محدوده ۰٫۱۵۹ دلار دارد که اگر آن را به سمت پایین قطع کند، احتمال اصلاح قیمت شدید برای کاردانو وجود دارد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99
تحلیل کاردانو 99.9.10 در تایم فریم هفتگی

بلندترین خط روند نزولی در تایم فریم هفتگی، شکسته شده است که نقطه عطفی برای کاردانو بود و پس‌ازآن کاردانو توانست رشد خوبی داشته باشد. میانگین متحرک ۹ در تایم فریم هفتگی شرایط خوبی دارد، شاخص RSI با برخورد به سطح ۷۰ ریزش داشته ولی هنوز شرایط خوبی دارد. اگر کندل این هفته هم بالای این خط بسته شود، تثبیت قیمت کاردانو برای صعودهای بعدی را نشان می‌دهد.


 تایم فریم روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99
تحلیل کاردانو 99.9.10 در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه، شاخص RSI فعلاً شرایط خوبی دارد، میانگین متحرک ۹  نیز، همچنان وضعیت مساعدی را نشان می‌دهد. خط روند صعودی در این تایم فریم قابل‌مشاهده است و هنوز شکسته نشده است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99
تحلیل کاردانو 99.9.10 در تایم فریم 4 ساعته

اگر این خط روند صعودی در تایم فریم ۴ ساعت شکسته شود و کندل ۴ ساعت پایین این خط بسته شود، شاهد ریزش قیمت‌هایی بیشتر در کاردانو خواهیم بود. شاخص RSI در حال کاهش است اما هنوز بالای سطح ۵۰ قرار دارد، میانگین متحرک ۹ با کندل برخورد کرده اما هنوز نمی‌توان درباره آن نظر قطعی داد.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

حجم معاملات و ارزش بازار کاردانو در 99.9.10
حجم معاملات و ارزش بازار کاردانو در 99.9.10

حجم معاملات کاردانو نسبت به ابتدای هفته حدود ۵۰۰ میلیون دلار کاهش داشته است. ارزش بازار کاردانو نسبت به ابتدای حدود ۴۰۰ میلیون دلار رشد داشته است، یعنی سرمایه‌گذاری روی کاردانو افزایش پیداکرده است.


شاخص FCAS

شاخص FCAS کاردانو در 99.9.10
شاخص FCAS کاردانو 99.9.10

شاخص FCAS برابر با ۹۱۰ است، یعنی عملکرد فاندامنتال کاردانو در دسته عملکردهای عالی قرار دارد.


کلام آخر تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99

کاردانو ارز خیلی خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت است، البته الآن قیمت بالایی دارد، کاردانو برای رشد دوباره باید مقاومت ۰٫۱۷ دلار را شکست دهد، در غیر این صورت وارد روند نزولی یا خنثی خواهد شد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل کاردانو ADA امروز 10 آذر 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  کاهش 10 درصدی XRP توسط SEC

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLuGo


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا