تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 12 آبان ماه 1399

salamcrypto
تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99 ؛ در شرایطی هستیم که وضعیت بازار به‌شدت متشنج است و معامله گران زیادی منتظر هستند که ببینند ادامه روند بیت کوین به چه شکل خواهد بود. افرادی که روی آلت کوین‌ها سرمایه‌گذاری کردند نگران دارایی خود هستند. کاردانو یکی از آلت کوین‌هایی ست که مانند سایرین دچار ریزش شد و بعد از کمی بازیابی دوباره کاهش قیمت را تجربه کرد.سؤال اصلی اینجاست که روند نزولی آلت کوین‌ها چه زمانی تمام می‌شود؟ جواب خیلی ساده است زمانی که روند بیت کوین کمی پایدار شده و دامیننس آن کاهش پیدا کند. در ادامه به تحلیل تکنیکال بیت کوین می‌پردازیم و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال این ارز اشاره خواهیم کرد تا شما عزیزان بهترین زمان را برای سرمایه‌گذاری روی این ارز پیداکرده و متحمل ضرر نشوید.

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA امروز 12 آبان 99

طبق روال همیشه ابتدا خطوط حمایت و مقاومت را بررسی می‌کنیم. اولین مقاومتی که سر راه کاردانو قرار دارد سطح ۰٫۰۹۸ دلار است. هفته گذشته کاردانو موفق به شکست این سطح شد اما در این محدوده باقی نماند و ریزش داشت. در صورتی که ریزش کاردانو ادامه‌دار باشد در محدوده ۰٫۰۹۲ و پس در ۰٫۰۸۹ دلار حمایت خواهد شد. در ادامه نمودار شمعی کاردانو را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.12
این تایم فریم برای معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت تر روی یک ارز را دارند. اگر کندل هفتگی پایین خط روند صعودی بسته شود اصلاً نشانه خوبی نیست و شاهد نزول‌های بیشتری خواهیم بود. اما احتمال اینکه کاردانو در این محدوده هم حمایت شود بالاست. شاخص SAR روندی ریزشی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز اصلاً در وضعیت مناسبی نیست.

تایم فریم روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.12
در تایم فریم روزانه شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است. میانگین متحرک ۹ روزه سیگنال فروش داده است و روندی ریزشی را پیش‌بینی می‌کند. شاخص RSI پایین‌تر از سطح ۵۰ و رو به پایین درحرکت است. الگوی مثلث در این تایم فریم کاملاً واضح است. این که کاردانو به چه شکل از این مثلث خارج خواهد شد از اهمیت بالایی برخوردار است.

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.12
در تایم فریم ۴ ساعت شاخص SAR به کندل نزدیک شده و احتمال اینکه سیگنال فروش بدهد بالاست. شاخص RSI و میانگین متحرک ۹ روزه نیز در وضعیت خوبی نیستند. پس به‌طورکلی فعلاً تا پایدار شدن بیت کوین بهتر است خریدی صورت نگیرد.

تحلیل فاندامنتال کاردانو ADA امروز 12 آبان 99

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.12
حجم معاملات کاردانو در مقایسه با هفته گذشته حدود ۲۵۰ میلیون دلار کاهش داشته است. ارزش بازار آن نیز رقمی حدود ۲۰۰ میلیون ریزش داشته است. شاخص NVT همچنان رقم خوبی است و نشان می‌دهد کاردانو می‌تواند گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99

شاخص FCAS که عملکرد فاندامنتال را بررسی می‌کند برابر با ۸۹۰ دلار و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد. ارز کاردانو رتبه ۱۱ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده و جزو ارزهای به‌شدت معتبر به‌حساب می‌آید.


کلام آخرتحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو ADA امروز 12 آبان 99

آلت کوین‌ها درنهایت حرکت صعودی خود را آغاز می‌کنند و کاردانو نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود. اگر کاردانو از سطح ۰٫۰۹۲ ریزش داشته باشد در محدوده ۰٫۰۸۹ حمایت خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال چین لینک chainlink در تایم فریم هفتگی _ امروز 5 شهریورماه 1399

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

صرافی ایرانی کارت

بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا