تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 13 بهمن ماه 1399

salamcrypto

تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99 ، ارز دیجیتال کاردانو هفته ی گذشته کاملا روندی خنثی را پشت سر گذاشت و کاملا درگیر مقاومت 0.38 دلار بود . کاردانو رتبه 6 را در سایت  معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده و در حال حاضر طرفداران زیادی دارد . در ادامه این مقاله به بررسی نمودار قیمتی کاردانو پرداخته و سپس نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن بیان خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99

کاردانو فعلا روندی خنثی را پشت سر می گذارد ، برای رشد بیشتر ، اولین سطح مقاومتی که باید بر آن غلبه کند ابتدا 0.374 و بعد 0.38 دلار خواهد بود . در صورتی که کاردانو بتواند مقاومت 0.38 دلار را شکست دهد ، احتمال رشد تا 0.394 دلار وجود دارد . اما در حال حاضر کاردانو بیشتر روندی خنثی را نشان می دهد . در صورت قیمت کاردانو ثبات خود را از دست بدهد و ریزش قیمت داشته باشد ، سطوح حمایتی 0.34 و بعد 0.315 دلار خواهد بود . البته خطوط روند صعودی نیز ، سطوح پشتیبانی به شدت مهمی هستند .

تایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99
تحلیل کاردانو 99.11.13

خطوط روند صعودی همچنان معتبر هستند ، اگر کندل هفتگی پایین خط روند صعودی بسته شود ، نشانه خوبی برای کاردانو نخواهد بود . شاخص RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد ، بنابراین شاید اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت روی کاردانو نباشد . احتمال اصلاح قیمت در کاردانو وجود دارد . اما از آنجا که مدت ها است در این محدوده قرار دارد ، احتمال کف سازی نیز هست .


تایم فریم روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99
تحلیل کاردانو 99.11.13

خط روند صعودی نیز همچنان معتبر است ، اگر توسط کندل روزانه ای شکسته شود ، نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود . شاخص RSI در حال حاضر شرایط خوبی دارد . اما همه چیز به شکسته شدن مقاومت 0.38 دلار بستگی دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال مونرو در تایم فریم هفتگی _ 29 مرداد ماه 1399

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99
تحلیل کاردانو 99.11.13

شاخص RSI در تایم فریم 4 ساعت ، به نوعی سیگنال خرید داده است ، اگر کندل 4 ساعت بتواند به بالای روند صعودی برگردد ، انتظار رشد در کاردانو داریم . کاملا در تایم فریم 4 ساعت روندی خنثی در کاردانو بین سطوح 0.34 و 0.38 هستیم . شکسته شدن هر کدام از این سطوح ، حرکت بعدی کاردانو را مشخص خواهد کرد .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار کاردانو 99.11.13
ارزش بازار کاردانو 99.11.13

حجم معاملات کاردانو در مقایسه با ابتدای هفته حدود 100 میلیون دلار افزایش داشت که رقم چشمگیری نیست . ارزش بازار نیز تغییرات چندانی نداشت .


شاخص FCAS

شاخص fcas کاردانو 99.11.13

شاخص FCAS کاردانو برابر با 939 است . این بدان معنا است که عملکرد فاندامنتال کاردانو در دسته عملکردهای عالی قرار دارد و بعد از اتریوم حرف اول را می زند .


کلام آخر تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99

کاردانو بیشتر روندی خنثی را نشان می دهد ، در صورتی دوباره رشد خواهد کرد که بر مقاومت 0.38 دلار غلبه کند . اگر کندل روزانه ای بالای این سطح بسته شود، ممکن است شاهد جهش قیمت دیگری در این ارز باشیم . اگر هم مقاومت 0.38 دلار شکسته نشود ، احتمال ریزش قیمت تا سطوح حمایتی که در بالا ذکر شد ،  وجود دارد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل کاردانو ADA امروز 13 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب :


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا