تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل کاردانو امروز 16 تیر 99 | تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ADA درتایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو امروز 16 تیر 99 . قیمت کاردانو در هفته ی گذشته با رشد بیست درصدی همراه بود.کاردانو در هفته گدشته سه تا از خطوط مقاومت خود را رد کرد و دو روز گذشته را بالای خط حمایت  0.09522 نوسان کرد.در صورت شکست خط مقاومت بعدی 0.10422 ممکن است صعودی را تا 0.10781 تجربه کند.توصیه اکید ما به شما این است که حتما در هفته ی پیش رو ارز کاردانو را هرروز بررسی کنید چون با توجه به شاخص های تکنیکال و رویداد های فاندامنتال این ارز احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد ممکن است به اندازه هفته ی گذشته نباشد ولی گرفتن سودهای جزئی تر محتمل است.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال کاردانو امروز 16 تیر 99

تحلیل تکنیکال کاردانو امروز 16 تیر 99 شاخص اندیکاتور MACD در تایم فریم روزانه هفت روز گذشته ،نشانه هایی مثبت داشته و سیگنال هایی مبنی مبنی بر خرید داده است و همچنان امروز نیز این شاخص مثبت است.خط ADX نشان از قدرت این روند صعودی دارد.شاخص اندیکاتور RSI بالاتر از خط پنجاه و مثبت است.

تحلیل فاندامنتال کاردانو امروز 16 تیر 99

تحلیل فاندامنتال کاردانو امروز 16 تیر 99

کاردانو هفته ی گذشته در سایت COINMARKETCAP به رتبه 8 صعود کرد.ارزش بازار کاردانو در هفت روز گذشته با بیشترین مقدار 2.59 بیلیون دلار و و با کمترین مقدار 2.45 بیلیون دلار بود.حجم بازار این ارز نیز با بیشترین مقدار 449.09 میلیون دلار و با کمترین مقدار 208.69 بود. شاخص NVT در روز گذشته 3.436 بود که مبین این است که تا چه اندازه این ارز اینده روشنی دارد.کاردانو در تاریخ 15 و 29 جولای دو رویداد در پیش دارد که رویداد 29 جولای یک hardfork است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال ایاس Eos در تایم فریم هفتگی _ امروز 9 شهریور ماه 1399

نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو امروز 16 تیر 99

باتوجه به رویدادهایی که کاردانو در پیش دارد حتما تا پایان ماه جولای این ارز را زیر نظر بگیرید و از ان غافل نشوید. کاردانو در هفته ی گذشته روند صعودی بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. با توجه به شاخص ها،حجم بازار و حجم معاملات و roadmap کاردانو،این ارز حتما ارز خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل کاردانو امروز 16 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا