تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 31 شهریورماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی ، ارز کاردانو هفته گذشته از قیمت 0.097 دلار تا 0.08043 دلار ریزش قیمت داشت.پس از ریزش شدیدی که کاردانو به علت ریزش بیت کوین داشت،نتواسنت دوباره جایگاه قبلی خود را پس بگیرد،جالب اینجاست شاید با رشد بیت کوین،الت کوین ها رشد نکنند اما با ریزش ان اکثر الت کوین ها کاهش قیمت خواهند داشت.اولین ناحیه حمایت این ارز سطح 0.08100 است،اگر این سطح هم شکسته شود حمایت بعدی ناحیه 0.075 دلار خواهد بود.در صورت رشد که بعید به نظر میرسد اولین سطح مقاومتی 0.094 و مقاومت بعدی 0.10 دلار خواهد بود.در ادامه به تحلیل فاندامنتال و تکنیکال این ارز خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال کاردانو 31 شهریور 99

سطوح حمایت و مقاومت مهم در مقدمه گفته شد.بررسی نمودار شمعی در تایم فریم های مختلف موضوعی است که در ادامه ان را بررسی میکنیم.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

کندل هفته گذشته پایین خط روند صعودی بسته شد،این اصلا نشانه خوبی نیست.همانطور که در تحلیل هفته گذشته شد،بیان کردیم اگر قصد خرید کاردانو را دارید فعلا دست نگه دارید باید ببینیم کندل هفتگی به چه صورت بسته خواهد شد.میانگین متحرک 9 روزه کاملا یک بازار نزولی را نشان میدهد.یک واگرایی مثبت با اندیکاتور مکدی دیده میشود،باید ببینیم ایا این واگرایی اعمال میشود یا خیر و تا چه حد قیمت را تحت تاثیر قرار خواهد داد.شاخص RSI روی سطح 50 قرار دارد و با توجه به جهتی که دارد، نزول ان به زیر این سطح 50 محتمل است.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

در تایم فریم روزانه خط روند صعودی شکسته شده است و این یک نشانه قطعی برای فروش است.میانگین متحرک باندبولینگر نشان دهنده یک روند نزولی است.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند،شاخص MOM از سطح 0 به سمت پایین در حرکت است.به طور کلی در تایم فریم روزانه همه چیز بیانگر یک روند نزولی است.


درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

در تایم فریم 4 ساعته اندیکاتور ایچیموکو کاملا یک روند نزولی را نشان میدهد.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند،شاخص MOM از سطح 0 به سمت پایین در حرکت است.خط روند صعودی نیز شکسته شده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال کاردانو 31 شهریور 99

تحلیل فاندامنتال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

ارزش بازار کاردانو در هفته گذشته به دو میلیارد و نهصد میلیون دلار هم رسید اما دوباره تا دو میلیارد و هفتصد میلیون کاهش داشت.حجم معاملات کاردانو نسبت به هفت روز گذشته 300 میلیون دلار کاهش داشت.شاخص NVT روز گذشته معادل 4.07 است.این رقم نشان میدهد کاردانو هنوز هم میتواند ارز مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

این ارز در هفته گذشته رتبه 12 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داد.اوج قیمت کاردانو برابر با 1.33 دلار و مربوط به ژانویه 2018 است.کمترین قیمت کاردانو نیز برابر با 0.017 دلار و مربوط به اکتبر 2017 است.شاخص ROI که میزان بازده سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد برای کاردانو برابر با 294.55% است.

تحلیل فاندامنتال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.6.31

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاط فاندامنتال بررسی میکند،معادل 911 است و در دسته عملکرد های عالی قرار دارد.

نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو 31 شهریور 99

اینکه کاردانو تا کجا ریزش قیمت خواهد داشت بسیار وابسته به بیت کوین است.اگر در ناحیه 0.08100 حمایت نشود احتمالا تا 0.075  سقوط خواهد کرد.اگر قصد خرید کاردانو دارید فعلا دست نگه دارید تا ببینید بازار به چه شکل پیش خواهد رفت.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫12 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا