تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 7 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی ، هفته گذشته کاردانو همه را شگفت زده کرد.این ارز محبوب که رتبه 10 ار در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است،بین دو قیمت 0.076 دلار و 0.10672 دلار معامله شد.با توجه به رشد تدریجی بیت کوین و رشد الت کوین ها،کاردانو نیز از این قاعده مستثنی نبود و 40% رشد قیمت داشت.در ادامه به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این ارز خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال کاردانو در 7 مهر 99

اولین مقاومتی که بر سر راه کاردانو قرار دارد سطح 0.11200 دلار است.اگر کاردانو موفق شود این سطح را شکست دهد احتمال صعود تا 0.11500 را دارد.در صورت ریزش اولین ناحیه حمایتی 0.09800 دلار است.اگر کاردانو تا زیر 0.10 ریزش داشته باشد،گذشته نشان داده که تقاضای خرید در سطوح 0.09800 زیاد است.در ادامه نمودار شمعی کاردانو را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.07.7

در تایم فریم  هفتگی کندل ها همچنان بالای ابرکو قرار دارند.دو خط conversion و baseline نیز شرایط خوبی دارند.شاخص MOM پایین تر از سطح 0 قرار دارد،دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت خوبی نیستند.در تایم فریم هفتگی در روند صعودی قرار داریم.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.7.7

در تایم فریم روزانه کندل ها خط روند نزولی را شکسته اند،اما برای اینکه مطمئن شویم این شکست تقلبی نباشد باید ببینیم کندل روزانه کجا بسته میشود؟بالای خط روند یا پایین روند.اگر خط روند نزولی در تایم فریم روزانه کاملا شکسته شود میتوان گفت این تازه اغازی برای حرکت صعودی کاردانو بوده است و شاهد سودهایی بیش از این خواهیم بود.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی هستند.شاخص RSI از سرعت گرفتن روند صعودی خبر می دهد.کندل های قیمتی هم چنان پایین ابرکومو هستند.اما خط conversion ایچیموکو با برخورد به کندل ها سیگنال خرید داده است.


درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.7.7

در تایم  فریم 4 ساعته کندل ها بالای ابرکومو هستند،همچنین دو خط conversion و baseline شرایط خوبی دارند.شاخص RSI به بالای سطح 70 صعود کرده است.دو خط مکدی و سیگنال نیز نشان دهنده روند صعودی هستند.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال کاردانو در 7 مهر 99

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.7.7

ارزش بازار کاردانو نسبت به هفته گذشته 350 میلیون دلار افزایش داشته است.حجم معاملات این ارز امروز 873 میلیون دلار است و نسبت به روز گذشته حدود 400 میلیون دلار افزایش داشته است.این موضوع نشان می دهد،علی رغم بالا رفتن قیمت همچنان تقاضا بالاست و احتمال صعود وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 29 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.7.7

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال نشان میدهد برای کاردانو برابر با 901 است و در دسته عملکرد های عالی قرار دارد.این موضوع میتواند به شما این این اطمینان را دهد که پروژه کادرانو به شدت پروژه قدرتمندی است و از سرمایه گذاری روی ان پشیمان نخواهید شد،اگر به موقع خرید کنید.


تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو 99.7.7

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان می دهد برابر با 378% است،این موضوع میتواند تا حدی نشان دهنده اعتبار کاردانو باشد.اوج قیمت کاردانو برابر با 1.33 دلار و مربوط به ژانویه 2018 است.کمترین قیمت نیز برابر با 0.01735 دلار و به اکتبر 2017 برمی گردد.بقیه اطلاعات اماری درباره  کاردانو از زمان عرضه تاکنون را میتوانید در تصویر بالا مشاهده کنید.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو 7 مهر 99

با توجه به اینکه کاردانو رشد زیادی داشته است اما هنوز خط روند در تایم فریم روزانه را نشکسته است،اگر این خط شکسته شود،میتوان گفت کاردانو تازه حرکت صعودی را اغاز کرده و شاهد رشدهایی بیش از این خواهیم بود.با توجه به اینکه کاردانو در قیمت پایینی قرار دارد،شاید الان بهترین موقعیت باشد تا سرمایه گذاری های  میان مدت و بلند مدت خود را روی این پروژه قدرتمند انجام دهید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا