تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 26 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99 ، طبق روال هر هفته دوشنبه‌ها به بررسی ارز کاردانو می‌پردازیم. این ارز طرفداران زیادی دارد و جایگاه ۱۰ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است. کاردانو هفته گذشته از سطح ۰٫۱۰۹ تا محدوده ۰٫۰۹۸ دلار ریزش داشت اما خریداران از این ناحیه حمایت کردند و قیمت را به ۰٫۱۰۳ دلار هم رساندند. در ادامه این ارز را از لحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA امروز 26 آبان 99

اگر کاردانو رشد کند و افزایش قیمت داشته باشد اولین مقاومتی که سد راه آن است سطح ۰٫۰۱۰۴ دلار است. در صورتی که این سطح شکست بخورد تارگت بعدی ۰٫۰۱۰۸ دلار خواهد بود. در صورت فشار فروش و ریزش قیمت کاردانو اولین ناحیه حمایتی ۰٫۰۹۸۵ دلار خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی کاردانو را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

در تایم فریم هفتگی همچنان کندل ها پایین خط روند نزولی قرار دارند. شاخص SAR نیز بیانگر روندی کاهشی است. میانگین متحرک ۹ روزه با کندل ها برخورد کرده است. البته اندیکاتورها در این تایم فریم به‌شدت تأخیری عمل کرده و نمی‌توان خیلی روی آن‌ها حساب باز کرد. این تایم فریم برای آن دسته از معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت‌تر روی این ارز رادارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

در این تایم فریم الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. شاخص RSI حدوداً در سطح ۵۰ قرار دارد و باید دنبال شود. اگر کندل روزانه بالای میانگین متحرک باندبولینگر بسته شود نشانه خیلی خوبی ست و به‌نوعی سیگنال خرید است. نحوه واکنش کاردانو به این الگو از اهمیت بالایی برخوردار است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

اگر کاردانو موفق به شکست خط روند نزولی بشود نشانه خیلی خوبی است و به‌نوعی سیگنال خرید است. میانگین متحرک باندبولینگر در شرایط خوبی نیست و سطح مقاومتی را در محدوده ۰٫۱۰۴ دلار تشکیل داده است. شاخص RSI پایین‌تر از سطح ۵۰ است و فعلاً وضعیت خوبی ندارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 3 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل فاندامنتال کاردانو ADA امروز 26 آبان 99

تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

حجم معاملات کاردانو نسبت به هفته گذشته حدود ۴۵۰ میلیون دلار کاهش داشته است که اصلاً نشانه خوبی نیست. ارزش بازار کاردانو نسبت به هفته گذشته حدود ۱۵۰ میلیون دلار با کاهش همراه بود. پس باید جانب احتیاط را رعایت کنید.


تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با ۳۷۲٫۴۲% است. اوج قیمت کاردانو برابر با ۱٫۳۳ دلار و مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ است. بقیه اطلاعات آماری درباره این ارز را می‌توانید در تصویر بالا بیابید.


تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99
تحلیل کاردانو 99.8.26

شاخص FCAS برابر با ۸۹۶ است یعنی عملکرد کاردانو ازلحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99

کاردانو ازلحاظ فاندامنتالی پروژه‌ای به‌شدت قوی است و سرمایه‌گذاری به‌موقع روی آن قطعاً سود ده خواهد بود. از لحاظ تکنیکالی فعلاً سیگنال خرید نداده است مگر اینکه خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعت شکسته شود.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل کاردانو ADA امروز 26 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا