صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعداد تراکنش‌های روزانه کاردانو به 75000 رسید

تعداد تراکنش‌های روزانه کاردانو به 75000 رسید

کاردانو تقریبا به 80000 تراکنش در روز رسیده است، اما این شبکه به‌راحتی می‌تواند بیشتر از آن را نیز پوشش دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و با توجه به داده‌هایی از سوی کاوشگر بلاکچین کاردانو، در حال حاضر این شبکه به طور روزانه 75000 تراکنش را پردازش می‌کند. اما علی‌رغم نمایش فعالیت تراکنشی چشم‌گیر، کاردانو هنوز به استفاده از نهایت ظرفیت خود نرسیده است و این عدد، افزایش پیدا خواهد کرد.

با نزدیک شدن به راه حل‌های متنوع جدید روی شبکه‌ی کاردانو، انتظار می‌رود تعداد تراکنش این شبکه به سرعت افزایش یابد. توکن‌های مصنوعی، استیبل کوین‌ها و وام‌دهی غیر متمرکز، به منبع اصلی فعالیت تراکنش، که می‌توانند منجر به افزایش حداکثر 100 درصدی شوند، تبدیل خواهند شد.

در حال حاضر، تعداد تراکنش‌ها روی این شبکه نمایان‌گر تراکنش‌های عادی میان کاربران و فعالیت‌های معاملات روی پلتفرم‌های گوناگون است. اگر کاردانو را با اتریوم مقایسه کنیم، خواهیم دید که چگونه فعالیت شبکه، پس از ایجاد و پذیرش پلتفرم‌ها و برنامه‌های دیفای، رشد می‌کند.

با وجود ارقام رو به رشد تراکنش‌ها روی شبکه، ما شاهد تکامل کلی کاردانو خواهیم بود؛ چرا که هزینه کارمزد تراکنش بیشتری پرداخت خواهد شد و موجب ایجاد انگیزه برای توسعه دهندگان جهت ساخت برنامه‌های بیشتری که به پذیرش گسترده‌ی این اکوسیستم کمک خواهند کرد، خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل توییتر به دنبال راه اندازی صرافی دیجیتال

بیشتر سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کاردانو باور دارند که با رشد نرخ پذیرش، ظرفیت شبکه افزایش خواهد یافت؛ چرا که این بلاکچین برای پوشش افزایش غیرمنتظره در فعالیت تراکنش آمادگی کامل دارد.

خوشبختانه، کاردانو، علی‌رغم اتریوم که تا 100 دلار کارمزد تراکنش یا تعامل قرارداد را تجربه کرد، هرگز مشکلی با هزینه کارمزد تراکنش و تراکم شبکه نداشته است. در حال حاضر، هزینه تراکنش بر روی هردوی کاردانو و اتریوم تقریبا برابر است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا