اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعداد آدرس های دارای بیت کوین به اوج 40 میلیونی رسید

تعداد آدرس های دارای بیت کوین به اوج 40 میلیونی رسید

به گزارش زوم ارز، آمار آن چین ارائه شده از ماه فوریه نشان دهنده ی دید مثبت مردم به بیت کوین است؛ چرا که تعداد آدرس های دارای بیت کوین نقطه ی اوج جدیدی را ثبت کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علاوه بر آن، کیف پول های دارای بیت کوین با روندی رو به رشد در حال نگهداری کوین خود هستند. بر اساس داده های موسسه ی Glassnode، مقدار ذخایر در چرخه ی بیت کوین که آخرین بار بین 3 تا 5 سال گذشته منتقل شده‌اند به نقطه ی اوج چهار ساله ی بیش از 2.8 میلیون توکن رسید.

تعداد آدرس های دارای بیت کوین روند افزایشی بسیار خوبی را از 2019 و 2020 تا اواسط سال 2021 تجربه کرد، زمانی که ظاهرا این تعداد در حدود 35 میلیون آدرس متوقف شد. هرچند، بنا به Glassnode، از آغاز 2022 این تعداد افزایش چشم‌گیری را تجربه کرده است و به رکورد جدید 40 میلیونی دست یافته است.

کوین کده

موسسه ی Glassnode گزارش کرد که در بین آدرس های دارای بیت کوین، 817445 عدد از این آدرس ها حداقل یک توکن بیت کوین نگهداری می‌کنند، که این رقم بزرگترین عدد در 10 ماه اخیر است.

همچنین، آشفتگی های سیاسی در کانادا و اوکراین در ماه فوریه، قابلیت ضدسانسور بودن بیت کوین را به وضوح بیشتری نشان دهده است. برخی از شهروندان کانادا برای جلوگیری از بلوکه شدن سرمایه ی خود به بیت کوین روی آورده اند، و در همین حال با افزایش تنش در منطقه، اوکراین شروع به پذیرش کمک های بر اساس بیت کوین کرده است.

بیشتر بخوانید:  اقتصاد جهان نیازمند جایگزینی دلار است

در این لحظه بیت کوین با افت 2.1 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح 37894 دلار معامله می‌شود و از اوج قیمت خود 45 درصد فاصله دارد.

به نظر شما کاربران زوم ارز، آیا همه ی سرمایه گذاران باید در کیف پول خود بیت کوین نگهداری کنند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا