اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها

در تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه اروپا و آمریکا) ارز های دیجیتال پس از مدتی نسبتاً طولانی، مجدداً بصورت محدود افزایش قیمت را تجربه کردند و هم اکنون در زمان نگارش این خبر، بیت کوین جایگاهی بالاتر از سطح حمایتی قابل توجه 30 هزار دلار بدست آورده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

از نظر روانشناختی نیز سطح قیمتی 30 هزار دلار بسیار حساس و مهم است و گاو های بیت کوین به خوبی از آن دفاع می‌کنند تا از دست نرود.

در روز دوشنبه بیت کوین 6 درصد رشد کرد و بنا به داده های CoinGecko قیمت آن حتی به 34595 دلار نیز رسید و هم اکنون نیز قیمت پادشاه ارز های دیجیتال مقداری رشد کرده و در سطح قیمتی 34738 دلار در زمان نگارش این خبر معامله می‌شود؛ به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، ارزش کل بازار ارز های دیجیتال نیز رشد قیمتی خوبی را تجربه کرد و با 8 درصد افزایش قیمت هم اکنون در سطح قیمتی 1452 تریلیارد دلار قرار دارد و افزایش قیمت خود را مدیون بیت کوین است.

کوین کده

پادشاه آلت کوین ها یعنی اتر حتی عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته و در طول شبانه روز گذشته افزایش قیمت 11 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمتی 2112 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  لایحه ارز های دیجیتال در هند تصویب شد

به گفته کارشناسان بلومبرگ، روند بازار نشان داد که گاو ها از سطح قیمتی 30 هزار دلار به شدت محافظت می‌کنند و این موضوع که بیت کوین بالای این سطح قیمتی معامله می‌شود اتفاق مثبتی تلقی می‌شود.

علاوه بر اتریوم، رمز ارز پولکادات نیز در شبانه روز گذشته در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته و افزایش قیمت 8 درصدی را تجربه کرده است.

علاوه بر آن رمز ارز تازه وارد و پر سر و صدای ICP نیز افزایش خوبی را تجربه کرده و با 9.3 درصد افزایش قیمت در شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمتی 48 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا