صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Alameda به دنبال جلوگیری از نابودی کمپانی‌های رمز ارز

Alameda به دنبال جلوگیری از نابودی کمپانی‌های رمز ارز

به گزارش زوم ارز، کمپانی Alameda Research تحت مالکیت سم بنکمن-فراید، به دنبال جلوگیری از سرایت بیشتر بحران در حوزه‌ی رمز ارز، طی بازار نزولی است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طی مصاحبه‌ای با NPR در روز یکشنبه، SBF اذعان داشت که با توجه به جایگاه کمپانی‌های وی، FTX و Alameda، وی باور دارد که آن‌ها مسئولیت انجام اقداماتی جدی برای جلوگیری از سرایت مشکلات، حتی اگر به ضرر خودشان باشد، را بر عهده دارند.

SBF افزود که پیش‌تر، کمپانی‌های وی به دفعات این اقدامات را انجام داده‌اند. در ادامه، وی به فراهم آوردن سرمایه‌ای 120 میلیون دلاری توسط FTX برای صرافی ژاپنی Liquid، اشاره کرد. شایان ذکر است که مدتی کوتاه پس از این سرمایه گذاری، FTX از طرح خود برای تصاحب Liquid خبر داد و بنا به گزارشات، معامله در ماه مارچ سال جاری بسته شد.

اخیرا در روز شنبه، صرافی Voyager Digital اعلام کرد که Alameda بر سر دادن 200 میلیون USDC و 15000 بیت کوین به شکل وام به این کمپانی توافق کرده است.

در حالی که SBF به نیت خوب خود از کمک به کمپانی‌های آسیب دیده‌ی رمز ارز اشاره کرده است، شایعاتی متناقض طی ماه جاری مبنی بر این بوده‌اند که Alameda در ناپایداری اخیر Celsius دست داشته است.

بیشتر بخوانید:  اولین علائم نزولی در بیت کوین ظاهر شد 📉

در روز دوشنبه، SBF در توییتر به این شایعات پاسخ داد و تمام این ادعاها را انکار کرد. وی اذعان داشت که آن‌ها هیچ قصدی برای آسیب زدن به کمپانی‌ها ندارند و خواستار کمک به آن‌ها هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا