اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Algorand شتاب دهنده اروپا را برای پشتیبانی از پروژه های مرحله اولیه راه اندازی می کند.

salamcrypto

شتاب دهنده متمرکز  Algorand در اروپا امروز برای پشتیبانی از پروژه های اولیه که به دنبال ساخت برنامه های کاربردی در پلت فرم Algorand هستند، راه اندازی شد. این اتفاق اولین شتاب دهنده متمرکزدر اروپا برای توسعه دهندگان و کارآفرینانی است که در Algorand کار می کنند و مجموعه ای از ابزار و منابع را برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز فراهم می کند.
طبق  گزارش مطبوعاتی دریافت شده توسط AMBCrypto ، شتاب دهنده ، که یک ابتکار مشترک بین Eterna Capital ، Borderless Border و بنیاد Algorand است، به دنبال درخواست  پروژه های واجد شرایط است. برنامه ها برای مدت زمان 12 هفته ، از هم اکنون تا 18 دسامبر باز هستند.

پروژه های منتخب 15،000 دلار  از Borderless Capital دریافت می كنند و پروژه های موفق واجد شرایط بعدی، 500،000  دلار سرمایه گذاری از  Borderless Capital و Eterna Capital دریافت می کنند.

شتاب دهنده متمرکز در اروپا به دلیل موفقیت شتاب دهنده آسیا است که در ماه ژوئن راه اندازی شد.

ماسیمو مورینی، اقتصاددان ارشد بنیاد الگوراند، با توصیف اروپا به عنوان یک محل  رشد اقتصادی مهم و لندن به عنوان یک بخش مهم مالی آن، گفت:

“با تمرکز بر امور مالی باز ،مانند  USDT و USDC را در پلتفرم خود ادغام کرده ایم ، با انجمن بین المللی صرافی  و مشتقات آن نیز  همکاری کرده و در تلاش برای حمایت از CBDC هستیم ، یکی از نمونه های آن اجرای مداوم ارز دیجیتال  در الگوراند در جزایر مارشال  است . “

بیشتر بخوانید:  برگزاری اولین جلسه دادگاه ریپل

او اضافه کرد:

برای مهاجرت و ایجاد الگوراند، با جذب شرکایی مانند Props با 6 میلیون کاربر  شاهد حجم معاملات شبکه اصلی هستیم که در یک دوره 24 ساعته قبلی از 2 میلیون نفر عبور می کند.

تشخیص اینکه چنین ااطلاعیه ای چه تاثیری بر قیمت ارز  دیجیتال می گذارد ، دشوار است. Algorand ، یک ارز دیجیتال با سقف بازار 345.2 میلیون دلاری ، پس از اعلام راه اندازی شتاب دهنده آسیا در ماه ژوئن ، با افزایش ثابتی قیمتش را ثبت کرده بود. این افزایش ها  به  دلیل   همکاری  مهم دیگر ، از جمله معامله با صرافی  UK  Archax برای ساخت محصولات مالی هوشمند نوآورانه ، مورد توجه قرار گرفت.

منبع: ای ام بی کریپتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا