اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرویس بلاکچین آمازون از اتریوم پشتیبانی می‌کند

کاربران وب سرویس آمازون گزارش داده اند که توانایی دسترسی نود های بلاکچین اتریوم را دارند.
بنا به وب سرویس آمازون یا AWS کاربران حالا توانایی تهیه نود های اتریوم و اتصال به شبکه اصلی بلاکچین علاوه بر شبکه های آزمایشی Ropsten و Rinkeby را از طریق سرویس بلاکچین آمازون دارند. این برنامه ادعا می‌کند که دسترسی ایمان به API استاندارد متن باز اتریوم را فراهم می‌کند.
این شرکت گفت: بلاکچین مدیریت شده آمازون سلامت نود ها را بررسی کند و همچنین به روزرسانی های این نرم افزار به صورت خودکار انجام می‌شود و دسترسی مشتریان به زیرساخت های اتریوم را بهبود می‌بخشد. علاوه بر برنامه های دیفای، مشتریانی که محصولات تحلیلی مانند ابزار نظارت بر قرارداد های هوشمند و نرم افزار تشخیص تقلب می‌سازند نیز می‌توانند از این خدمات قابل توسعه، بسیار در دسترس و کاملاً مدیریت شده اتریوم بهره مند شوند.
آمازون وب سرویس بلاکچین مدیریت شده را در آوریل 2019 راه اندازی کرد و گفت در آن زمان مشتریان می‌توانند شبکه های بلاکچین را در سازمان های خود راه اندازی کنند و از قالب های متن بار و هایپرلجر بهره ببرند. این سرویس ادعا کرد که با استفاده از آن دیگر نیازی به تهیه سخت افزار، نصب نرم افزار ، ایجاد و مدیریت گواهی های کنترل و دسترسی شبکه نخواهد بود.
این اتفاق دقیقاً یک ماه پس از اعلام جف بزوس مبنی بر کناره گیری از پست مدیرعاملی آمازون در سه ماهه سوم سال 2021 صورت گرفت. اندی جیسی مدیر بخش آمازون وب سرویس است جایگزین جف بزوس خواهد شد.
منبع: Cointelegraph

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار جهانی از 1.2 تریلیون دلار گذشت

گزیده اخبار

مصاحبه چارلی لی بنیانگذار لایت کوین

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا